صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۷ حوت ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شکست خارج از خانه PSG با اشتباهات ناواس

شکست خارج از خانه PSG  با اشتباهات ناواس

پاری سن ژرمن در اولین دیدار از هفته دوازدهم لیگ 1، در خانه دیژون با نتیجه 2-1 شکست خورد.
شاگردان توماس توخل که در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده بودند، در دیدار دیشب برابر دیژون غافلگیر شدند و نتیجه را واگذار کردند.
ابتدا در دقیقه 19 این پاریسی ها بودند که با گل کیلیان امباپه پیش افتادند. روی پاس در عمق آنخل دی ماریا بود که امباپه با دروازه بان حریف تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.
این نتیجه تا آخرین ثانیه های نیمه اول پا بر جا بود تا اینکه منیر چویار، گل تساوی دیژون را در ششمین دقیقه از وقت های تلف شده این نیمه به ثمر رساند. روی ارسال زمینی اندونگ به دهانه دروازه پی اس جی، توپ با اشتباه کیلور ناواس مقابل چویار قرار گرفت و او هم با یک ضربه محکم، دروازه میهمان را باز کرد.
تیم میزبان نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 47 به گل دوم رسید.  کادیز که روی یک پرتاب اوت در سمت راست محوطه جریمه پاریسی ها صاحب توپ شده بود، بعد از به هم ریختن خط دفاعی حریف، از زاویه نسبتا بسته شوت محکمی زد که با اشتباه ناواس، توپ از بین پاهایش عبور کرد و وارد دروازه شد.پاریسی ها موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت بازی با نتیجه 2-1 به سود دیژون به پایان رسید.
پی اس جی با این شکست 27 امتیازی باقی ماند و اکنون نانت فرصت دارد تا فاصله در صدر جدول را به 5 امتیاز کاهش بدهد.