صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۷ حوت ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اعتراض مادر رونالدو به مافیای فوتبال: به پسرم ظلم کردند

اعتراض مادر رونالدو به مافیای فوتبال: به پسرم ظلم کردند

مادر کریستیانو رونالدو با انتقاد تند از آنچه "مافیای فوتبال" خواند گفت اگر به خاطر مافیای فوتبال نبود پسرش توپهای طلای بیشتری میبرد.
دولورس آویرو، مادر کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ پرتگالی در اظهاراتی عجیب، از آنچه "مافیای فوتبال" خواند به شدت انتقاد کرده و گفت اگر به خاطر مافیای فوتبال نبود پسرش توپهای طلای بیشتری میبرد. مادر رونالدو همچنین گفت که اگر کریستیانو اسپانیایی یا انگلیسی بود مقامات فوتبال با او رفتار بهتری داشتند.
مادر کریستیانو رونالدو این اظهارات را در گفتگویی با یک شبکه تلویزیونی پرتگالی به زبان آورد.
رونالدو که این روزها در یوونتوس بازی میکند تا کنون پنج بار جایزه توپ طلا را بدست آورده و به همراه لیونل مسی بیشترین تعداد این جوایز را به خود اختصاص داده است. رونالدو یکی از بختهای اصلی توپ طلای امسال است و برای رسیدن به ششمین توپ طلای خود با رقیب بزرگش لیونل مسی و ویرژیل فندایک ستاره هلندی لیورپول رقابت دارد.
ولی مادر رونالدو معتقد است در مورد جوایز انفرادی مقامات فوتبال با پسرش منصفانه رفتار نکردهاند. این در حالی است که خود کریستیانو تا به حال چنین ادعایی نداشته.
مادر رونالدو در گفتگو با این شبکه تلویزیونی پرتگالی گفت:" اگر مافیای فوتبال نبود پسرم افتخارات انفرای بیشتری میبرد.
او اگر انگلیسی یا اسپانیایی بود چنین رفتاری با او نمیکردند". هنوز مشخص نیست ادعای مادر رونالدو تا چه اندازه واقعی است و آیا مقامات سازمانهای بینالمللی فوتبالی با او رفتار غیرمنصفانه داشتهاند یا نه. چرا که تا کنون تحقیق مستقلی در این باره انجام نشده و به جز مادر رونالدو، تا کنون شخص دیگری چنین ادعایی را مطرح نکرده است.