صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رونالدو تا پایان قراردادش در یوونتوس می‌ماند

 رونالدو تا پایان قراردادش در یوونتوس می‌ماند

مدیر ورزشی یوونتوس شایعات ترک این باشگاه توسط کریستیانو رونالدو را تکذیب کرده و گفت انتظار دارد رونالدو تا پایان قراردادش در این باشگاه ایتالیایی ماندگار باشد.
فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس شایعات اخیر درباره احتمال جدایی زودهنگام کریستیانو رونالدو از این تیم را تکذیب کرده و گفت او تا پایان قراردادش در سال 2022 در این باشگاه تورینی خواهد ماند. رونالدو که در تابستان 2018 با قراردادی به ارزش 112 میلیون یورو از رئال مادرید به یووه منتقل شد تا سال 2022 با این باشگاه قرارداد دارد. ولی اخیرا شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه این ابرستاره پرتگالی و صاحب پنج توپ طلا ممکن است پیش از آن زمان یوونتوس را ترک کند. رونالدوی 34ساله فصل گذشته برای یوونتوس 28 گل به ثمر رساند و در فصل جاری هم تا اینجا چهار گل برای بیانکونری زده است. پاراتیچی در پاسخ به سوالی درباره احتمال جدایی زودهنگام رونالدو از یووه گفت:" رونالدو روی اهداف فعلیاش تمرکز بالایی دارد. من به هیچ وجه معتقد نیستم که او در پایان فصل جاری یا بعدتر از آن باشگاه را ترک خواهد کرد".
مدیر ورزشی یوونتوس در ادامه گفت:" رونالدو با یوونتوس قرارداد دارد. ما از او خیلی راضی هستیم و او هم در این باشگاه راضی و خوشحال است".