صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۵ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

واکنش عجیب مانه در مورد پنالتی جنجالی

 واکنش عجیب مانه در مورد پنالتی جنجالی

لیورپول دیروز موفق شد در یک دیدار سخت مقابل لسترسیتی پیروز شود تا علاوه بر کسب هشتمین پیروزی متوالی، فاصله خود را با سایر تیمهای مدعی حفظ کند.
در این دیدار سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول، همچون اکثر بازیهای این فصل عملکردی فوقالعاده داشت. او در این دیدار گل اول تیمش را به ثمر رساند و در دقایق پایانی نیز یک پنالتی برای لیورپول گرفت تا شاگردان کلوپ در دقیقه 95 نتیجه تساوی را با پیروزی عوض کنند. مانه پس از این دیدار حساس گفت: "بازی فوقالعاده سختی بود. البته از قبل هم میدانستیم که بازی مقابل لستر دشوار خواهد بود. این موضوع که چهارشنبه هم یک دیدار سخت در لیگ قهرمانان اروپا انجام دادیم، به سختی بازی مقابل لستر اضافه کرد.
لستر در این بازی خطرهای زیادی ایجاد کرد و در مقطعی توانست بازی را به تساوی بکشاند ولی ما نا امید نشدیم و تا آخر جنگیدیم و در نهایت سه امتیاز را از آن خود کردیم."
مانه در مورد پاس میلنر به او که منجر به گل اول لیورپول شد گفت: "پاس میلنر روی گل اول بینظیر بود. راستش خیلی اتفاق نیفتاده بود که میلنر به من پاس گل بدهد."
این ستاره سنگالی لیورپول در پایان در مورد پنالتی اعلام شده بر روی او در لحظات پایانی دیدار برابر لستر پاسخ عجیبی داد و گفت: "صادقانه بگویم، ما شایسته پیروزی در این دیدار بودیم!"