صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۱۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

والورده: رسانه‌ها در مورد رئال داستان می‌سازند

والورده: رسانه‌ها در مورد رئال داستان می‌سازند

فده والورده فصل گذشته با اعتماد سانتی سولاری بود که به ترکیب اصلی رئال راه یافت و پس از بازگشت زیدان نیز جایگاه خود را حفظ کرد.
پیشرفت او به قدری چشمگیر بود که در فصل جاری توانسته خود را به عنوان یک بازیکن مهم و تاثیرگذار مطرح کند.
والورده روز گذشته بهترین بازی خود برای رئال را به نمایش گذاشت و پاس گل دوم تیمش را به هازارد داد. ستاره جوان اروگوئهای در پایان بازی گفت: «به خاطر کسب این پیروزی خیلی خوشحالم و معتقدم که بازی خوبی انجام دادیم. خوشحالم که در این پیروزی نقش داشتم و همیشه سعی کردهام همه توانم را در زمین بگذارم. خوشبختانه از حمایت سرمربی و همتیمیهایم برخوردارم.
زیدان از من میخواهد روی بازیکن مقابلم فشار بیاورم و توپگیری کنم. برابر گرانادا به خوبی پرس کردیم و به 4 گل رسیدیم. این پیروزی ما را صدرنشین نگاه داشت.» زجر برای کسب پیروزی: «این اتفاق نباید رخ میداد. ما نباید برتری 3-0 را با 3-2 عوض میکردیم و میتوانستیم روند خوبمان را ادامه دهیم.
نباید برای پیروزی در برنابئو زجر بکشیم ولی خب، برای فتح لالیگا باید از سد هر مانعی گذشت.»
انتقادات و بحران در رئال: «اینها ساخته و پرداخته شما خبرنگاران است. رسانهها در مورد ما داستان میسازند. ما به غیر از بازی با پی اس جی که باختیم و تساوی اخیر برابر بروژ، در دیگر بازیها نمایش بدی ارائه ندادهایم. پس از هشت هفته صدرنشین لالیگا هستیم و هنوز برای صعود از گروهمان در لیگ قهرمانان شانسهای زیادی داریم.»