صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۱۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فاتی من را به یاد رائول گونزالس می اندازد

فاتی من را به یاد رائول گونزالس می اندازد

سرمربی آرجانتاینی سابق رئال مادرید ضمن تمجید از پدیده 16 ساله بارسا او را با رائول مقایسه کرد. آنسو فاتی ماه گذشته بود که با حضور در ترکیب بارسا برابر رئال بتیس توانست چشم ها را به خود خیره کند. در همین مدت اندک او رکورد دومین بازیکن جوان تاریخ بارسا و نیز جوان ترین گلزن تاریخ بارسا در لیگ قهرمانان را به نام خود ثبت کرده است.
فاتی در 16سالگی مدعی پوشیدن پیراهن تیم بزرگسالان اسپانیا است و یکی از امیدهای آینده آبی اناری ها محسوب می شود. برخی پا را فراتر گذاشته و معتقدن فاتی می تواند وارث تاج  و تخت لیونل مسی شود.  خورخه والدانو بازیکن و سرمربی سابق رئال که فصل 94-1993 به رائول گونزالس 17 ساله(اسطوره رئال) میدان داد، در تمجید از آنسو فاتی به اوندا سرو گفت:« چیزهای کمی در فوتبال این روزها وجود دارد که بتوانند من را به وجد بیاورند و یکی از آنها آنسو فاتی است. او من را متحیر کرده است و بسیار به یاد رائول می اندازد.
من به رائول در 17 سالگی برابر ساراگوسا میدان دادم چرا که با همان سن اندک قادر بود هم آرامشش را حفظ کند و هم اینکه توانایی هایش را در حساس ترین لحظات نشان دهد. فاتی هم به اینگونه است و خوب می داند چه زمانی باید به دفاع حریف بزند و چه زمانی متوقف شود. فاتی به طرز عجیبی پخته بازی می کند و کیفیتی فوق العاده دارد.»