صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۱۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

احتمال دعوت از آنسو فاتی به تیم ملی بزرگسال اسپانیا

احتمال دعوت از آنسو فاتی به تیم ملی بزرگسال اسپانیا

درحالیکه لیست نهایی تیم ملی اسپانیا برای بازی با نروژ و سوئد روز جمعه اعلام میشود، رسانههای اسپانیایی میگویند نام آنسو فاتی، پدیده 16ساله بارسلونا در این فهرست وجود خواهد داشت.
رادیوی اسپانیایی SER مدعی شد در حالیکه فهرست 40 نفره تیم ملی اسپانیا روز جمعه پیش رو توسط روبرت مورنو سرمربی لاروخا اعلام خواهد شد، نام آنسو فاتی، پدیده 16ساله بارسلونا در این فهرست وجود خواهد داشت.
اسپانیا برای دیدار با نروژ و سوئد در رقابتهای انتخابی یورو2020 آماده میشود و فهرست 40 نفره تیم ملی این کشور توسط سرمربی لاروخا روبرت مورنو روز جمعه این هفته اعلام خواهد شد. اما به گزارش رادیو SER نکته جالب توجه این فهرست وجود نام آنسو فاتی در آن خواهد بود. پدیده 16ساله بارسا که در فصل جاری نگاهها را به خود معطوف کرده و اخیرا تابعیت اسپانیا را هم بدست آورده و میتواند برای لاروخا بازی کند.
فدراسیون فوتبال اسپانیا در آغاز قصد داشت از فاتی در تیم ملی زیر 17سال این کشور استفاده کند اما بر اساس گزارشها بارسا که میدانست در صورت حضور در تیم ملی زیر 17سال و شرکت در جام جهانی این رده سنی، فاتی را یک ماه و نیم در اختیار نخواهد داشت با این تصمیم مخالفت کرده است.
به این ترتیب راه برای بازی کردن آنسو فاتی در تیم ملی امید اسپانیا باز شد ولی رادیو SER میگوید این گزینه هم فعلا از برنامه فدراسیون کنار رفته و انتظار میرود زمانی که روبرت مورنو لیست بازیکنان تیم ملی بزرگسالان این کشور را اعلام کند نام آنسو فاتی در این فهرست وجود داشته باشد. بر اساس این گزارش، مورنو برای تماشای دیدار بارسلونا و اینتر به نوکمپ خواهد رفت و اگر آنسو فاتی مصدومیت خود از ناحیه زانو را پشت سر گذاشته و در این بازی به میدان برود، مورنو عملکرد او را به دقت زیر نظر خواهد گرفت.