صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۱ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نیمار به زودی فاتح توپ طلا خواهد شد

نیمار به زودی فاتح توپ طلا خواهد شد

ستاره اسپانیایی پی اس جی معتقد است که نیمار شایسته فتح توپ طلا را دارد و به زودی به هدف خود خواهد رسید.
پاری سن ژرمن دو هفته متوالی است که به لطف تک گلهای سه امتیازی نیمار موفق به غلبه بر حریفان خود میشود. پی اس جی هفته قبل با گل دقیقه 93 نیمار توانست بر استراسبورگ غلبه کند و یکشنبه شب نیز نیمار با گل دقیقه 87 خود باعث پیروزی پاریسیها در زمین لیون شد.
نیمار که به دلیل اتفاقات تابستان همچنان مورد غضب هواداران پی اس جی قرار دارد، با این گلها یک بار دیگر ثابت کرد که چرا برای جذب او 222 میلیون یورو هزینه شده است. ستاره برزیلی زمانی که در بارسا بود، بین سه بازیکن برتر دنیا قرار داشت و مدعی توپ طلا بود ولی در دو سال اخیر از جمع مدعیان خارج شده است. این یکی از دلایل او برای بازگشت به بارسا بود.
آندر هررا، هافبک فرانسوی پاری سن ژرمن بعد از بازی با لیون به ستایش از نیمار پرداخت و گفت: «خوشحالم که در کنار بازیکن بزرگی مثل نیمار بازی میکنم. او بازیکن بسیار خوبی است و قطعا شایستگی توپ طلا را دارد. او اگر به روند خوب خود ادامه دهد به زودی توپ طلا را به دست میآورد. نمیخواهیم دیگر درباره ماندن و یا جدایی نیمار صحبت کنیم. فصل نقل و انتقالات تابستانی به پایان رسید و نیمار در تیم ماندنی شد. بازی سختی برابر لیون داشتیم اما حضور بازیکنانی مانند نیمار و امباپه باعث میشود تا در هر دیداری احساس آرامش داشته باشیم.»