صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ژاوی و معرفی وارث تاج و تخت مسی و رونالدو

ژاوی و معرفی وارث تاج و تخت مسی و رونالدو

رونالدو و مسی به سال های پایانی فوتبال شان نزدیک می شوند و ژاوی معتقد است رحیم استرلینگ مدعی جدی تاج و تخت آنها خواهد بود.
ژاوی هرناندس معتقد است رحیم استرلینگ میتواند به سطح بازیکنانی همچون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو برسد، بازیکنی که فصل جدید را طوفانی شروع کرده و 8 گل برای منچسترسیتی به ثمر رسانده و یکی از انتخابهای اول پپ گواردیولا برای ترکیب اصلی این تیم انگلیسی به شمار میرود.
ژاوی هرناندس در گفتوگو با نشریه میرر انگلیس در تمجید از بال 24 ساله منسیتی که در سال 2014 جایزه پسر طلایی اروپا را از آن خود کرد، گفت: از دید من لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ است و با وجود اینکه لئو و کریستیانو رونالدو همچنان در بالاترین سطح خود بازی میکنند، اما روزی که خیلی دور هم نیست، خواهد آمد که کسی جای پای آنها خواهد گذاشت.
شما بازیکنان جوانی را میبینید که میتوانند در آینده تاج و تخت بهترین بازیکن جهان را از آن خود کنند که در این مورد به نامهایی همچنان نیمار، کیلیان امباپه و محمد صلاح فکر میکنید که البته باید نام استرلینگ را هم به این فهرست اضافه کنید. با چیزی که در حال حاضر من میبینم، استرلینگ گوی سبقت را از رقبایش در این زمینه ربوده است.»
سرمربی السد قطر در ادامه گفت:« رحیم همیشه بازیکنی خوب و خطرناکی بوده است اما زیرنظر پپ گواردیولا او تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان جهان شده است. میدانم که پپ چطور کار میکند و از زمانی که به منچسترسیتی رفته، رابطه کاری خیلی نزدیکی با استرلینگ داشته است و میداند که روی چه مواردی با رحیم کار کند. نتیجه این کار پپ را هم حالا میبینیم. استرلینگ هنوز جوان است و میتواند بهترین بازیکن جهان شود. »