صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ حوت ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

عصبانیت شدید راکیتیچ و کوتینیو از بارسلونا

عصبانیت شدید راکیتیچ و کوتینیو از بارسلونا

نه راکیتیچ و نه کوتینیو از شایعات اخیر در مورد ورودشان به پروسه بازگشت نیمار رضایت ندارند.
به نقل از آاس، سه شنبه اولین نشست بین بارسا و پی اس جی برای انتقال نیمار به انجام رسید و بی نتیجه نیز پایان یافت.
پی اس جی 100 میلیون یورو نقد بعلاوه دو بازیکن از بارسا(کوتینیو و سمدو) را می خواهد ولی بارسا تنها به معاوضه بازیکن فکر می کند و به همین دلیل کوتینیو و راکیتیچ را پیشنهاد داده است.
شب گذشته در برنامه ال چرینگیتو ادعا شد که ایوان راکیتیچ پس از اطلاع از این مساله بسیار عصبانی شده و در تماس با رئیس باشگاه(بارتومئو) گفته است که نه علاقه ای به پی اس جی دارد و نه می خواهد بخشی از پروسه بازگشت نیمار باشد. ستاره کروات تاکید کرده است که می خواهد فصل بعد در بارسا بماند.
همچنین فیبلیپه کوتینیو نیز شرایطی مشابه دارد. او هم احساس می کند به وی بی احترامی شده و از ارزش او کاسته شده است.روز سه شنبه حتی ادعا شد که مدیر برنامه های کوتینیو(کیا جورابچیان) به پاریس رفته تا برای انتقال موکلش با پی اس جی وارد مذاکره شود اما او پس از انتشار این شایعه مصاحبه ای انجام داد و آن را به شدت تکذیب کرد.
کوتینیو نیز هم تمایلی برای ورود به این قضیه ندارد و اگر قرار به جدایی باشد، دوست دارد خودش حرف نهایی را بزند. به این ترتیب و با توجه به اینکه هم کوتینیو و هم راکیتیچ علاقه ای برای ورود به پروسه بازگشت نیمار ندارند، باید دید بارسا چگونه می تواند با معاوضه بازیکن، نیمار را به خدمت بگیرد.