صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نیمار- رئال مادرید؛ یک قدم باقی مانده است

نیمار- رئال مادرید؛  یک قدم  باقی مانده است

ممکن است بر خلاف انتظارات، نیمار در تابستان امسال راهی رئال مادرید شود. در حالیکه فرصت کوتاهی تا آغاز لیگ یک فرانسه بیشتر باقی نمانده، هنوز احتمال جدایی نیمار، ستاره 27 ساله و برزیلی از پاری سن ژرمن وجود دارد و بارسلونا و رئال مادرید هر دو می توانند مقصد این بازیکن تکنیکی باشند.
اگرچه به نظر می رسد خود نیمار خواهان بازگشت به بارسلوناست، اما با توجه به رابطه نامطلوب این باشگاه و پاری سن ژرمن، ناصر الخلیفی ترجیح می دهد اگر قرار به جدایی نیمار باشد، این بازیکن راهی رئال مادرید شود و این برگ برنده فلورنتینو پرز در این ماجراست.
ساعتی قبل ال چیرینگیتو مدعی شد پاری سن ژرمن برای فروش نیمار به رئال مادرید به صورت قرضی و با بند فروش اجباری در تابستان قبل موافقت کرده و تنها در این میان رضایت زین الدین زیدان باقی مانده است. همچنین ایگناسیو میگلز، خبرنگار اسپانیایی ساعتی قبل در صفحه توئیتر خود ضمن تایید این شایعات مدعی شد پاری سن ژرمن با فروش نیمار موافقت کرده و بند خرید اجباری وی در تابستان بعد نیز زیر 200 میلیون یورو خواهد بود.
نشریه اسپورت نیز امروز مدعی شد پاری سن ژرمن علاقه ای به انتقال نیمار به بارسلونا ندارد و این ستاره برزیلی را به تیم هایی چون منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس پیشنهاد داده و امکان جدایی او در تابستان امسال بیشتر از همیشه شده است.
باشگاه پاری سن ژرمن در ابتدا قصد داشت برای یک فصل دیگر نیز نیمار را حفظ کرده و وی را در تابستان بعدی به فروش برساند اما عدم تمایل ستاره برازیلی به ماندن باعث تغییر تصمیم مدیران باشگاه فرانسوی شده و حالا ممکن است طی هفته های باقیمانده شاهد جدایی نیمار، 2 سال بعد از رقم خوردن گران ترین انتقال تاریخ فوتبال باشیم.