صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اسپورت: نیمار به بارسا نزدیک تر شد

اسپورت:  نیمار  به بارسا نزدیک تر شد

نشریه دیاریو اسپورت در ادامه اخبار اختصاصی خود از نیمار، دیروز ادعا کرد که او به بارسلونا نزدیک تر از گذشته شده است.
به سان یکی دو ماه اخیر، تیتر یک اسپورت به نیمار اختصاص دارد. این نشریه که پوشش خاصی روی قضیه بازگشت نیمار به بارسلونا داده است، دیروز ادعا کرد که پی اس جی و بارسلونا روی انتقال قرضی نیمار با بند خرید اختیاری فکر می کنند و این راه حل می تواند دو طرف را از بن بست خارج کند.
نیمار هفته هاست که تصمیم قطعی خود برای جدایی از پی اس جی را گرفته و در درجه اول قصد دارد به بارسا برگردد اما در این راه موانع زیادی وجود دارد. پی اس جی حاضر به معاوضه بازیکن با بارسلونا نیست و از انتقال نیمار فقط به پول فکر می کند ولی برای بارسا در این تابستان، پرداخت رقم انتقال نیمار که گفته می شود 300 میلیون یورو است، مقدور نیست. به همین دلیل سران بارسا پیشنهاد انتقال قرضی نیمار با بند خرید غیراجباری را مطرح کرده اند و پی اس جی این گزینه را تحت بررسی دارد.
البته نیمار برای پیوستن به بارسا باید از بخش قابل توجهی از دستمزد خود چشم پوشی کند و حتی در صورت انتقال دائمی به بارسا نیز باید از دستمزد فعلی خود بکاهد که گویا از این حیث هیچ مشکلی وجود ندارد و نیمار پیشتر با بارسا به توافقات لازم دست یافته است.
نیمار یکشنبه سوپرکاپ فرانسه بین پی اس جی و رن را به دلیل محرومیت از دست داد و چهره او روی سکوها که کاملا جدی بود، نشان می داد از وضعیتش در پی اس جی رضایت ندارد. او حتی روی گل دوم تیمش که توسط دی ماریا به ثمر رسید نیز هیچ واکنشی از خود نشان نداد.
هدف بارسا جذب قرضی نیمار به مدت یک سال است و اینکه در پرداخت بند خرید او هیچ اجباری نداشته باشد و سران این باشگاه معتقدند اینگونه مسیر برای بازگشت نیمار هموار خواهد شد.