صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۰ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

هازارد: رئال مادرید هر سال باید فاتح جامها باشد

هازارد: رئال مادرید هر سال باید فاتح جامها باشد

ادن هازارد، ستاره بلجیمی رئال که به تازگی از چلسی به این باشگاه ملحق شده میگوید از اهمیت کسب جامهای قهرمانی در رئال مادرید آگاه است.
ادن هازارد، ستاره بلجیمی که در فصل نقل و انتقالات تابستان جاری با انتقال از چلسی به رئال مادرید تا این لحظه بزرگترین نقل و انتقالات تابستانه غول اسپانیایی بوده میگوید رئال عزم خود را برای فتح جامهای قهرمانی در فصل 2019-2020 جزم کرده و او میداند که رئال مادرید تیمی است که باید هر فصل جام بدست بیاورد.
این در حالی است که رئال مادرید فصل گذشته را با ناکامیهای پیاپی به پایان رسانده است. رئال در لالیگا در مقابل حریف بزرگش بارسلونا حرفی برای گفتن نداشت و به مقام سوم قناعت کرد، در لیگ قهرمانان اروپا تنها تا مرحله یک‌‌هشتم نهایی پیش رفت و توسط آژاکس از دور رقابتها حذف شد و در نیمهنهایی کوپا دلری نیز به بارسلونا باخت و فرصت قهرمانی را از دست داد.
ادن هازارد در گفتگو با وبسایت رئال مادرید در این باره گفت:" کسی که برای رئال مادرید بازی میکند باید بداند این تیمی است که هر سال باید جام بدست آورد. پیروزی، پیروزی و فقط پیروزی".
ستاره بلجیمی در ادامه این گفتگو اضافه کرد:" اگر رئال در چمپیونزلیگ قهرمان نشود هوادارانش ناراحت میشوند چون انتظار قهرمانی دارند. در این باشگاه همیشه باید برنده شد و من برای همین اینجا هستم".