صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۸ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

زلاتان: بعد از بازنشستگی به آژاکس برمی‌گردم

زلاتان: بعد از بازنشستگی به آژاکس برمی‌گردم

زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره سویدنی که در حال حاضر در لسآنجلس گلکسی بازی میکند میگوید ممکن است بعد از بازنشستگی به باشگاه آژاکس بازگردد.
زلاتان ابراهیموویچ، اسطوره سویدنی که در حال حاضر در لیگ MLS آمریکا و در باشگاه لسآنجلس گلکسی بازی میکند میگوید بعد از بازنشستگی و خداحافظی با فوتبال به عنوان بازیکن، ممکن است به باشگاه آژاکس رفته و در یک پست مدیریتی مشغول به فعالیت شود.
زلاتان در شروع فصل 2018 لیگ MLS از منچستریونایتد به لسآنجلس گلکسی پیوست و در حال حاضر دومین فصل حضورش در این لیگ را تجربه میکند. زلاتان که تا چند ماه دیگر 38 ساله میشود در فاصله سالهای 2001 تا 2004 در آژاکس بازی کرده، برای این باشگاه هالندی 110 بازی انجام داده و 48 گل به ثمر رسانده است.
زلاتان در این باره گفت:" من معمولا به باشگاههایی که قبلا در آنها بازی کردهام برنمیگردم ولی شاید بعد از بازنشستگی به آژاکس برگردم و یکی از مدیران آژاکس شوم. مطمئنم از همه مدیران فعلی آن باشگاه بهتر کار خواهم کرد".
ابراهیموویچ در ادامه گفت:" آژاکس هنوز باشگاه من در هالند است و به اینکه عضو این باشگاه بودهام افتخار میکنم. به خصوص حالا که شاهد درخشش این باشگاه در اروپا هستم. آنها کاری کردند که هیچکس انتظارش را نداشت. آنها بازیکنانی ساختند که اروپا محو تماشای آنها است. این کاری است که آژاکس همیشه انجام داده و واقعا بینظیر است".