صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۵ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مسی، غایب بزرگ تیم منتخب کوپا آمریکا

مسی، غایب بزرگ تیم منتخب کوپا آمریکا

درحالی که در تیم منتخب کوپا آمریکا 2019 که از سوی کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی اعلام شد نام پنج ستاره برازیلی دیده میشود، لیونل مسی، ستاره آرجانیتنی غایب بزرگ این لیست است.
کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی، کنمبول، تیم منتخب رقابتهای کوپا آمریکا 2019 که در کشور برازیل برگزار شده و با قهرمانی این تیم به پایان رسید، اعلام کرد. اما نکته جالب توجه این تیم منتخب عدم حضور لیونل مسی، ستاره بزرگ آرژانیتی در این تیم منتخب است.
این در حالی است که در تیم منتخب کنمبول پنج ستاره برازیلی حضور دارند. برازیلی که در فینال این تورنمنت که در استادیوم مشهور ماراکانای این کشور برگزار شد با پیروزی 3-1 مقابل پرو جام قهرمانی را به خود اختصاص داد.
آلیسون در پست دروازهبان، دنی آلوس در پست دفاع راست، تیاگو سیلوا در پست دفاع وسط، آرتور در پست هافبک و اورتون سوارس در پست مهاجم، پنج برازیلیای هستند که در این تیم منتخب حضور دارند.
خوزه خیمنز، بازیکن اروگوئهای در پست دفاع راست، میگل تراکوی پرویی در پست دفاع چپ، لئوناردو پاردس آرجانیتنی در پست هافبک، آرتور ویدال شیلیایی در پست هافبک، و خامس روریگز کلمبیایی و پائولو گوئرروی پرویی در خط حمله، دیگر نفرات تیم منتخب کوپا آمریکا هستند.
تنها آرجانیتنی حاضر در تیم منتخب کنمبول، لئوناردو پاردس است و نام مسی در این فهرست به چشم نمیخورد. به نظر میرسد انتقادهای تند مسی نسبت به کنمبول در عدم راهیابی او به این تیم منتخب بیتاثیر نبوده است.