صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۵ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

گریزمان در بایرن مونیخ مرد سال جهان می شود

گریزمان در بایرن مونیخ مرد سال جهان می شود

مراسم معارفه لوکاس هرناندز، مدافع جدید و فرانسوی بایرن مونیخ برگزار شد.
از چند ماه قبل انتقال لوکاس هرناندز به عنوان گران ترین خرید باشگاه بایرن مونیخ از اتلتیکومادرید قطعی شده و حالا این مدافع فرانسوی ابراز امیدواری کرد آنتوان گریزمان، هموطنش هم راهی بایرن شود زیرا به نظر لوکاس هرناندز، وی در مونیخ تبدیل به مرد سال فوتبال جهان خواهد شد.
لوکاس هرناندز گفت: "بسیاری از باشگاه های بزرگ دنیا علاقمند به جذب گریزمان هستند و او بازیکن بزرگی به شمار می آید. از نظر من اگر گریزمان در تابستان امسال راهی بایرن مونیخ شود اتفاق فوق العاده ای رخ داده است اما نمی دانم باشگاه به دنبال جذب وی است یا خیر.
من نمی دانم بارسلونا مقصد مناسبی برای گریزمان خواهد بود یا خیر، اما به نظرم اگر وی راهی بایرن مونیخ گردد این شانس را خواهد داشت تا تبدیل به بهترین بازیکن فوتبال جهان شود.
انتقال به بایرن مونیخ؟ بایرن همیشه یکی از بزرگترین باشگاه های جهان بوده و همه به این امر واقفند. بایرن هر سال برای قهرمانی در بوندسلیگا رقابت می کند و آنها همیشه در لیگ قهرمانان حضور دارند. همه در ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و تمام اروپا این موضوع را دانسته و می بینند.
پوشیدن شماره 21؟ این شماره یک عدد تاریخی است زیرا در گذشته بازیکن بزرگی مانند فیلیپ لام این شماره را پوشیده است. من افتخار می کنم لباس شماره 21 را بر تن خواهم کرد و امیدوارم بتوانم پاسخ لطف باشگاه را بدهم."