صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۹ سنبله ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بدشانسی بزرگ لیورپول؛ حریف چغر بد بدن

بدشانسی بزرگ لیورپول؛ حریف چغر بد بدن

منچسترسیتی اگر چهار بازی آخر خود در لیگ برتر را پیروز شود، دست لیورپول باز هم از قهرمانی دور خواهد ماند.
لیورپول دیشب و با برتری 0-2 مقابل کاردیف، دوباره با یک بازی بیشتر و با 88 امتیاز به صدر جدول لیگ جزیره بازگشت و آنها حالا امیدوارند دشمن قدیمی این تیم یعنی منچستریونایتد این هفته قادر به کسب امتیاز از منچسترسیتی باشد تا شانس قهرمانی لیورپول در لیگ برتر افزایش یابد.
با 88 امتیاز، لیورپول در 15 فصل از 26 فصل اخیر لیگ برتر می توانست عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد و نباید فراموش کرد هنوز مرسی سایدی ها 3 بازی دیگر نیز پیش رو دارند و احتمال افزایش امتیاز باز هم وجود دارد.
بعید است هادرسفیلد، ولورهمپتون و نیوکاسل حرفی برای گفتن برابر تیم آماده یورگن کلوپ داشته باشند و اگر لیورپول در این 3 دیدار نیز پیروز شود، 97 امتیازی می شود که در تمامی ادوار لیگ برتر به جز فصل قبل که منچسترسیتی 100 امتیازی شد، لیورپول می توانست با این تعداد امتیاز با اقتدار قهرمانی را از آن خود کند.
فقط در فصل 02-2001 صدر جدول لیگ برتر 28 بار جا به جا شد و این فصل این اتفاق 27 بار رخ داده و دوباره نیز ممکن است در هفته های پایانی این مورد تکرار شود؛ پس لیورپول بسیار بدشانس بوده که این تیم آماده اش حریفی دشوار مانند منچسترسیتی را مقابل خود می بیند.