صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۹ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

درخواست پوگبا برای تمدید قرارداد با منچستریونایتد

درخواست پوگبا برای تمدید قرارداد با منچستریونایتد

به گزارش سان، منچستریونایتد به زودی مذاکره با پل پوگبا برای امضای قراردادی جدید با او را شروع خواهد کرد ولی پوگبا به مدیران یونایتد اطلاع داده که حداقل دستمزد 500هزار پوند در هفته میخواهد.
درحالیکه شایعات درباره جدایی قریبالوقوع پل پوگبا از منچستریونایتد این روزها بسیار داغ شده و هر روز از یکی از تیمهای بزرگ اروپایی به عنوان مقصد احتمالی او نام برده میشود، اما روزنامه انگلیسی سان میگوید، درحالیکه یونایتد برای مذاکره و عقد قرارداد جدید با ستاره فرانسوی آماده میشود، پوگبا به مدیران باشگاه اعلام کرده میخواهد از نظر دستمزد با الکسیس سانچس، گرانترین بازیکن حال حاضر یونایتد، یکسان باشد.
به نظر میرسد مبالغ هنگفتی که یونایتد 15 ماه پیش راضی شد به الکسیس سانچس پرداخت کند بار دیگر به کابوس نایبرئیس باشگاه، اد وودوارد تبدیل شده است. با اینکه سانچس از ژانویه پارسال تا کنون نتوانسته در اولدترافورد بدرخشد ولی مبلغ هنگفت قراردادش، سیستم نقل و انتقالاتی یونایتد را به کلی دگرگون کرده است.
پوگبا که از زمان پیوستن اوله گنار سولسشر به یونایتد به عنوان جانشین مورینیو، دوباره در این تیم اوج گرفته در هفتههای اخیر با شایعات بسیاری درباره انتقالش به مادرید روبرو بوده و حتی زینالدین زیدان، سرمربی جدید رئال اخیراً اعلام کرد از حضور پوگبا در سانتیاگو برنابئو استقبال خواهد کرد.
از قرارداد فعلی پوگبا با یونایتد دو سال باقی مانده و دستمزد او در حال حاضر 300هزار پوند در هفته است.
گفته میشود مدیر برنامههای پوگبا، مینو رایولا قصد دارد درست در زمانی که یونایتد با احتمال از دست دادن آندر هررا و خوان ماتا که قراردادهایشان به زودی به پایان میرسد، روبرو میشود و همچنین مذاکراتش با داوید دخیا هم به بنبست رسیده، موضوع پل پوگبا را مطرح کرده و با فشار آوردن به مدیران یونایتد، خواسته پوگبا را به کرسی بنشاند.