صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۷ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

چلسی و اطمینان از پیوستن هازارد به رئال

چلسی و اطمینان از پیوستن هازارد به رئال

ادن هازارد، ستاره بلجیمی چلسی را باید بازیکن فصل آینده رئال مادرید دانست.
به نقل از آاس، پس از قطعی شدن انتقال ادر میلیتائو با 50 میلیون یورو، رئالی ها در حال برنامه ریزی برای حمله نهایی به منظور جذب ادن هازارد از چلسی هستند. هنوز پیشنهادی رسمی به باشگاه لندنی ارائه نشده اما در باشگاه رئال تردیدی در این مورد ندارند و به جمع بندی نهایی برای جذب ستاره بلجیمی رسیده اند.
هازارد خود بارها از علاقه اش برای پیوستن به رئال سخت گفته اما محرومیت اخیر چلسی از جذب بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو، باعث شده تا تردیدهایی در مورد انتقالش به رئال به وجود بیاید.
تقاضای فرجام چلسی از فیفا رد شده و اکنون امیدها به دادگاه حکمیت ورزشی است تا محرومیت به حالت تعلیق دربیاید.
هرچند که حتی بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نیز مانعی جدی برای انتقال هازارد نخواهد بود. منابع نزدیک به باشگاه چلسی می گویند که سران این باشگاه برای هر دو حالت برنامه هایی جداگانه دارند. چه محرومیت موقتا به حالت تعلیق در بیاید و باشگاه بتواند تابستان اقدام به خرید بازیکن کند و چه غیر آن، تقریبا امیدها برای حفظ هازارد اندک است و آنها اطمینان دارند که این بازیکن راهی رئال خواهد شد.
در واقع جذب کریستین پولیشیچ از دورتموند در انتقالات زمستانی هم در این راستا صورت گرفت و ستاره آمریکایی قرار است جانشینی برای هازارد باشد.
هازارد اولین ستارهای خواهد بود که در دوران پسارونالدو به رئال خواهد پیوست و زیدان می تواند پروژه بازسازی رئال را با ستاره بلجیمی پیش ببرد.