صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۸ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اندی ماری به زودی از دنیای تنیس خداحافظی می‌کند!

اندی ماری به زودی از دنیای تنیس خداحافظی می‌کند!

تنیسور بریتانیایی به دلیل آسیب دیدگی حداکثر تا بازیهای ویمبلدون میتواند به رقابت بپردازد.
به نقل از آس، اندی ماری روزجمعه اعلام کرد در سال ۲۰۱۹ از جهان تنیس خداحافظی خواهد کرد. تنسیور بریتانیایی به دلیل آسیب دیدگی از کمر دو سال از میادین دور بود.  برنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ در نشست خبری با چشمان گریان گفت: در شرایط خوبی قرار ندارم. مدتهاست که در وضعیت بدی قرار دارم. در ۲۰ ماه اخیر درد زیادی داشتم. برای بهبودی مشکل جسمانیام تمام تلاشم را کردم.
ماری افزود: دوست دارم رقابتهای ویمبلدون (سومین گرند اسلم سال) آخرین حضورم در مسابقات باشد. با این حال مطمئن نیستم به این بازیها برسم. نمیدانم با این درد میتوانم تا چهار یا پنج ماه بعد ادامه دهم. اپن استرالیا ممکن است آخرین حضورم در دنیای تنیس باشد.
قهرمان دو دوره تنیس ویمبلدون در سالهای ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ و اپن استرالیا در سال ۲۰۱۲ در ادامه اظهار کرد: با محدودیت میتوانم بازی کنم اما با این درد نمیتوانم از حضور در رقابتها یا تمرینات لذت ببرم.
ماری پس از این که نیمی از فصل ۲۰۱۷ را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد، در رقابتهای سال ۲۰۱۸ نیز حضور نداشت و  تنها در اواخر سال توانست بازی کند.
تنسیور ۳۱ ساله که در سال ۲۰۱۶ توانست در رتبه نخست رنکینگ جهان قرار بگیرد و اکنون در جایگاه دوصد و سیام قرار دارد در پایان گفت: میخواهم بازی کنم اما در نه سطحی که دوست دارم. با این حال چیزی برای ارائه کردن دارم.