صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۸ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شیوه های فرگوسنی سولشایر: تست ویژه از بازیکنان

شیوه های فرگوسنی سولشایر: تست ویژه از بازیکنان

اوله گنار سولشایر، قصد دارد با برگزاری دوباره شبهای معروف به کوئیزنایت که از برنامههای مشهور سر الکس در این تیم بوده، به افزایش اتحاد بازیکنان یونایتد کمک کند.
اوله گنار سولشایر، سرمربی موقت منچستریونایتد نشان داده که علاقه زیادی به کپی کردن برنامههای معروف سر الکس فرگوسن، سرمربی افسانهای شیاطین سرخ در این تیم دارد. یکی از اقدامات او برگزاری دوباره شبهای معروف به کوئیزنایت است، جلساتی در زمان سر الکس که در جریان آن بازیکنان یونایتد به سوالاتی درباره اطلاعات عمومی جواب میدادند. از دیگر اقدامات دیگر سولشایر این است که او از بازیکنان یونایتد خواسته پیش از بازیهای خارج از خانه، زمانی که در هتل اقامت دارند زمان بیشتری را در کنار هم بگذرانند.
یکی از منابع نزدیک به باشگاه یونایتد به روزنامه انگلیسی سان گفت:" تفاوت فضای باشگاه از زمانی که اوله آمده نسبت به دوران مربی قبلی، مثل تفاوت شب و روز است. در این چند روز رایان گیگز آمد و به بچههای تیم سر زد. در حالیکه زمانی که مورینیو اینجا بود، گیگزی هیچوقت این دور و حوالی دیده نشده بود".
روزنامه سان که نخواسته نامش فاش شود در ادامه صحبتهایش اضافه کرد:" اوله میخواهد بازیکنها با هم و در کنار هم باشند، نه اینکه در اتاقهای هتل تنها بمانند و با تبلتهایشان بازی کنند یا در شبکههای اجتماعی بگردند".
این منبع با اشاره به بازگشت کوئیزنایتهای سر الکس به باشگاه گفت:" مایک فلان به یونایتد بازگشته، کسی که از بنیانگذاران کوئیزنایت در زمان سر الکس بود. او و سر الکس عاشق اطلاعات عمومی بودند و رقابتهایی که شبها درباره اطلاعات عمومی بین بازیکنها برگزار میشد خیلی جدی بود. بچههای تیم حالا شنیدهاند که باید اطلاعات عمومیشان را بالا ببرند".