صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۶ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پوچتینو: اگر قهرمان لیگ برتر نشوم اخراجم می‌کنند

پوچتینو: اگر قهرمان لیگ برتر نشوم اخراجم می‌کنند

مائوریسیو پوچتینو، ضمن اعلام اینکه به قهرمانی در لیگ برتر بیشتر از قهرمانی در جام اتحادیه علاقهمند است گفت اگر تنها در جام اتحادیه به قهرمانی برسد از تاتنهام اخراج خواهد شد.
مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، میگوید این فصل به دنبال کسب عناوین قهرمانی است ولی قهرمانی در لیگ برتر یا اروپا را میخواهد چرا که قهرمانی در جام اتحادیه اهمیت کمتری دارد و برای او و تیمش کافی نیست.
در حالیکه تاتنهام در دو بازی بعدی خود ابتدا در جام حذفی به مصاف ترمر رورز و سپس در جام اتحادیه به مصاف چلسی خواهد رفت اما پوچتینو میگوید لیگ برتر که تاتنهام در حال حاضر در جدول آن بعد از لیورپول و منچسترسیتی در رتبه سوم قرار دارد، برای او و تیمش به مراتب مهمتر است. از این گذشته تاتنهام در اروپا هم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان راه یافته و در ماه فوریه در این مرحله یعنی مرحله یکهشتم نهایی به مصاف بوروسیا دورتموند خواهد رفت.
پوچتینو ضمن اعلام اینکه قهرمانی در جام حذفی و جام اتحادیه برای او بسیار شیرین خواهد بود گفت این قهرمانیها نمیتواند جای قهرمانی در لیگ برتر یا چمپیونزلیگ را بگیرد. پوچتینو همچنین گفت که اگر امسال در لیگ برتر به قهرمانی نرسد و تیمش تنها در میانههای جدول باقی بماند، در پایان فصل اخراج خواهد شد.
پوچتینو در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگر هدف ما این بود که فقط در جام اتحادیه قهرمان شویم و در لیگ برتر جایی اواسط جدول باشیم من امروز سرمربی تاتنهام نبودم. بعید میدانم اگر امسال در جام اتحادیه و جام حذفی قهرمان شویم ولی مثل فصلهای گذشته در میانههای جدول لیگ برتر بمانیم رئیس تاتنهام باز هم با من مدارا کند و بگوید خب، اشکالی ندارد، یک فرصت دیگر به تو میدهم و با تو قرارداد جدیدی امضا میکنم. نه، بعید میدانم دیگر چنین اتفاقی بیفتد".