صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۸ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کاکا: با حرف های آنچلوتی از رئال رفتم

کاکا: با حرف های آنچلوتی از رئال رفتم

کاکا، ستاره برازیلی سابق فوتبال دوران 4 ساله نه چندان موفقی را در رئال پشت سر گذاشت.
کاکا سال 2009 با رقم 66 میلیون یورو از میلان به رئال مادرید پیوست و با این تیم یک قهرمانی لالیگا، کوپا دل ری و سوپرکاپ اسپانیا را تجربه کرد. او سال 2013 و با خروج مورینیو ترجیح داد به میلان برگردد.
کاکا در مورد دلیل جدایی اش از رئال گفت:« آنچلوتی تازه به رئال آمده بود و یک روز از من خواست تا به دفترش بروم. او به من گفت که پرز(رئیس رئال) درخواست کرده تا از فوتبالیست های جوان و جدیدی که به تیم پیوسته اند بیشتر استفاده شود. کارلتو به من گفت که قرار است در این فصل سیاست های جدیدی به کار گرفته شود و با من کاملا رک و صریح صحبت کرد. من هم در پاسخ گفتم که مربی، سال جام جهانی است و میخواهم در تیمی باشم که هر هفته به میدان بروم. پس از حرف های آنچلوتی، بهترین تصمیم را در جدایی دیدم.»
کاکا در مورد رونالدو گفت:« نمره او 10 از 10 است و همچنان در بهترین فرم به سر میبرد. همه در رختکن میدانستیم که او یک فوق ستاره است و انگار متعلق به این سیاره نیست. رونالدو شخصیت مغروری دارد و گاهی به همین دلیل با او شوخی میکردیم. رابطه مان همیشه خوب و عالی بود. او همیشه و در هر شرایطی به من کمک میکرد. همه میدیدیم که او در تمرینات چقدر تلاش میکند و چه از خودگذشتگی ای برای فوتبالش داشت.»