صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اوزیل با این کیفیت بازی کند به رئال برمی‌گردد

اوزیل با این کیفیت بازی کند به رئال برمی‌گردد

در حالیکه مسوت اوزیل این روزها بار دیگر با پیراهن آرسنال درخشان ظاهر میشود و محبوب هواداران توپچیها شده بسیاری او را با روزهای درخشش در رئال مادرید مقایسه میکنند.
پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر که اونای امری به عنوان سرمربی جدید آرسنال منصوب شده بود، هوداران اوزیل مطمئن نبودند که این ستارهی آلمانی در دوران امری چه جایگاهی در آرسنال خواهد داشت چرا که گفته میشود بین این دو رابطهی سردی وجود دارد. جنجالهای اوزیل در جام جهانی و خداحافظیاش از تیم ملی  آلمان هم به این گمانهزنیها دامن زده بود.
در فصل جدید اونای امری از اوزیل در پستهای مختلفی استفاده کرده ولی مسوت در چهار بازی اخیر خود در لیگ برتر سه گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده تا بار دیگر نام خود را به عنوان یکی از بازیکنان محبوب آرسنال روی زبان هواداران این تیم لندنی جا بیندازد.
بهترین عملکرد اوزیل در بازیهای اخیر، مقابل لسترسیتی بوده، زمانی که وقتی آرسنال 1-0 عقب افتاده بود اوزیل با گل زیبای خود بازی را به تساوی کشاند تا توپچیها در نهایت با نتیجهی 3-1 به پیروزی برسند.
پل مرسون گزارشگر معروف انگلیسی در شبکهی تلویزیونی اسکای گفت:» اگر اوزیل بتواند هر هفته همینطور عالی بازی کند تا شش ماه دیگر سر از رئال مادرید در خواهد آورد. بله، او این روزها آنقدر خوب است که شک ندارم رئالیها برای بازگشتش دست به کار میشوند».
پل مرسون در ادامه گفت:» البته این برای هر آرسنالی خبر بدی است چون کسی نمیخواهد اوزیل از این تیم جدا بشود ولی از طرف دیگر باید از بازیهای خوب او برای تیممان خوشحال باشیم. او واقعاً دوباره به بازیکنی در سطح جهانی تبدیل شده. تا حالا دیده بودید اوزیل اینطور استارت بزند و با این سرعت دوندگی کند؟ به نظر من این همه تلاش، این همه دوندگی برای این است که اوزیل میخواهد به رئال برگردد و دارد با این بازیها به رئال پیام میدهد».
 پل مرسون در ادامهی صحبتهایش دربارهی اوزیل گفت:» برای همین است که اوزیل هر هفته بازی میکند چون از همهی بازیکنان آرسنال یک سر و گردن بالاتر است. یک سر و گردن بالاتر از همهی بازیکنانی که دیروز در آرسنال بازی میکنند».