صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۳۰ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مودریچ: هرگز کنار مسی بازی نخواهم کرد

مودریچ: هرگز کنار مسی بازی نخواهم کرد

لوکا مودریچ، بهترین بازیکن سال فیفا در سال 2018 از رویای خود برای بازی کنار سه نفر سخن گفت و هرگونه احتمال پیوستن به بارسا را نیز رد کرد.
مودریچ پس از درخشش فوق العاده در رئال و فتح لیگ قهرمانان برای سومین سال متوالی، در جام جهانی نیز رهبر کرواسی بود و کمک کرد این تیم تا فینال نیز صعود کند. او چندی پیش جایزه بهترین بازیکن سال 2018 را دریافت کرد.
مودریچ که در میان نامزدهای نهایی توپ طلا نیز قرار دارد، در مصاحبه ای اختصاصی با فرانس فوتبال به صحبت در مورد مسائل مختلف پرداخت.
او در مورد سه بازی به یادماندنی خود در سال های اخیر گفت:«  سه بازی هرگز از یادم نخواهد رفت. دیدارهایی که فوق العاده حساس بودند و سطح هیجانی آنها بسیار بالا بود. بازی هایی که انگیزه من را دو چندان می کردند. اولی فینال لیگ قهرمانان سال 2017 برابر یوونتوس که 4-1 پیروز شدیم. دومی پیروزی 1-3 بر بارسا در سوپرکاپ اسپانیا، آن هم در ورزشگاه نوکمپ و سومی برتری 3-0 برابر آرجانتین در مرحله گروهی جام جهانی. در هر سه بازی در زمین بودم و احساس خوشحالیم پس از بازی، وصف ناشدنی بود.»
رویای بازی کنار سه بازیکن:« اولی بوبان که الگوی فوتبالی من در تیم ملی کرواسی بود. سپس زیدان که خوشبختانه افتخار بازی زیر نظر او در رئال را پیدا کردم و بهترین سال های باشگاه را کنار هم رقم زدیم. فتح سه لیگ قهرمانان متوالی باورنکردنی بود. سپس رونالدوی برازیلی.»
مسی:« (با خنده)، من مقابل او بازی می کنم نه کنارش. واضح است که مسی یکی از بهترین بازیکنان دنیاست ولی قطعا هرگز کنار او بازی نخواهم کرد.»
رونالدو:« ارتباط بین ما عالی است. شش سال فوق العاده را کنار هم بازی کردیم و همواره احترام متقابل بین مان وجود داشت. سال به سال بر صمیمیت ما نیز اضافه شد. رونالدو اکنون دیگر در رئال نیست ولی هنوز ارتباط مان را حفظ کرده ایم و به یکدیگر پیغام می دهیم. شاید خیلی ها فکر می کنند که دیگر دوستی بین ما وجود ندارد؛ ولی اینطور نیست.»