صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۴ ثور ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اسکالونی باید بازی کردن بدون مسی را یاد بگیریم

اسکالونی باید بازی کردن بدون مسی را یاد بگیریم

سرمربی تیم ملی فوتبال آرجانیتن میگوید آنها باید بازی کردن بدون لیونل مسی را یاد بگیرند و مثل یک تیم باشند.
به نقل از اوله، تیم ملی فوتبال آرجانیتن شب پنجشنبه موفق شد در دیداری دوستانه با نتیجه پر گل چهار بر صفر عراق را از پیش رو بردارد. در این دیدار هم لیونل مسی غایب بود و برای تیمش به میدان نرفت.
فوق ستاره آرجانیتنی بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هنوز برای تیم ملی کشورش بازی نکرده است.
لیونل اسکالونی، سرمربی آلبی سلسته بعد از پیروزی پر گل برابر عراق با اشاره به غیبت لیونل مسی ، گفت : امیدوارم که مسی را در تیم ملی ببینیم. او بهترین بازیکن جهان محسوب میشود. اگر این طور نباشد و مسی را در تیم نبینیم، باید یاد بگیریم که مثل تیم بازی کنیم. این ایده و نگرش جدید ما خواهد بود. اگر بتوانیم مثل یک تیم بازی کنیم، شکست دادن مان کار سختی خواهد بود.
لوتارو مارتینس، در اولین حضور ثابت خود در تیم ملی آرجانیتن توانست گلزنی کند. همچنین روبرتو پریرا ، جرمن پزلا و فرانکو سروی، دیگر گلزنان تیم ملی فوتبال آرجانیتن در این مسابقه بودند تا شاگردان اسکالونی در تورنمنت چهار جانبه عربستان به یک پیروزی پر گل دست یابند.
سرمربی آرجانیتن در پایان صحبتهای خود، اضافه کرد: بازیکنانم در این مسابقه کمی خسته بودند که طبیعی است. با این وجود ما تمام تلاشمان را در این مسابقه به کار بستیم تا بتوانیم بردی ارزشمند را به دست آوریم.
تیم ملی فوتبال آرجانیتن باید در بازی بعدی خود در این رقابتها به مصاف تیم ملی فوتبال برازیل برود.