صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۳ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

امباپه: باید گل های بیشتری بزنم

امباپه: باید گل های بیشتری بزنم

کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری سن ژرمن، که در دیدار شب گذشته مقابل لیون، 4 گل به ثمر رساند، معتقد است که باید گل های بیشتری برای تیمش به ثمر برساند.
این ستاره 19 ساله، در 7 دیداری که این فصل برای پاریسی ها انجام داد، 10 گل زد. او در نیمه دوم دیدار شب گذشته مقابل لیون فوق العاده کار کرد و با 4 گلی که زد، کمک کرد تا تیمش 5-0 به برتری برسد. با این وجود، خودش فکر می کند که باید بهتر کار کرده و گل های بیشتری بزند.
او به کانال پلاس گفت:» در این دیدار چیزهای زیادی بود که ما باید آنها را به خاطر بسپاریم. من باید گل های بیشتری بزنم. این بخشی از قدم هایی است که من برای رسیدن به اوج باید بردارم.
اما هرگز در مورد خودم دچار تردید نشدم. تا زمانی که یک مهاجم بتواند موقعیت ایجاد کند، همه چیز خوب است.»
پاریسی ها با برتری مقابل لیون، به نهمین پیروزی پیاپی شان در شروع فصل جدید لوشامپیونا رسیدند که یک رکورد محسوب می شود. امباپه در این مورد گفت:» مهمترین مسئله کار تیمی است و آماری که بر جای می گذاریم. من روی کار جمعی تاکید دارم. ما می خواهیم به پیروزی برسیم و در این رقابت ها تاریخ ساز شویم. ما این رکورد را می خواستیم. ما یک مربی جدید و یک فلسفه جدید داریم و نشان دادیم که می توانیم با آنها هماهنگ شویم. وقتی برای هم تلاش کنیم، می توانیم سرنوشت ساز شویم.»