صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۳ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

قتل و جنایت بی عیب و نقص آخرین اثر رمزی

قتل و جنایت بی عیب و نقص آخرین اثر رمزی

گل سوم آرسنال به فولام برآمده از یک کار تیمی دیدنی و تمام عیار بود. گلی که با رمزی شروع شد و با رمزی به ثمر نشست.
به گزارش «ورزش سه»، آرسنال این هفته ها به هیچ حریفی رحم نمی کند و آخرین قربانی آنها تیم فولام بود که در یکی از دربی های پرشمار لندن علیرغم مقاومت یک نیمه ای در نیمه دوم شکستی سنگین را تجربه کرد و با نتیجه 5 بر 1 مغلوب شد.
 توپچی های لندن با اونای امری شروع خوبی نداشتند و نگرانی ها پس از انتخاب این مربی دو چندان شده بود ولی حالا آنها 9 بازی است که پشت سر هم حریفان را با شکست بدرقه می کنند  و 23 گل هم در این مسابقات به ثمر رسانده اند تا حالا هواداران این تیم از پایان دوران طولانی مدت ونگر خوشحال باشند.
 اما برای معرفی تیم اونای امری شاید هیچ چیز بهتر از بررسی جزئیات گل سوم آنها برابر فولام نباشد؛ گلی که  در 22 ثانیه و با 14 ضربه از داخل محوطه جریمه آرسنال شروع شد و پس از چند ثانیه در محوطه جریمه فولام با ضربه رباح ماجری آرون رمزی به ثمر نشست.
آرون رمزی را می توان مهم ترین بازیکن در ثبت این گل بی نظیر قلمداد کرد؛ بازیکنی که هوشمندانه و با تکنیک قابل توجه توپ را از یک سوم دفاعی آرسنال به بازیکن خودی رساند و سپس با فراری سریع بار دیگر روی پاس دیدنی بلرین اینبار در زمین تیم فولام صاحب توپ شد تا در عرض چند ثانیه توپ از سمت راست دفاعی آرسنال به سمت چپ هجومی قرمزپوشان لندنی و اوبامیانگ برسد که بلافاصله توپ را به محوطه جریمه رساند تا یکی از بهترین و دیدنی ترین گل های رمزی به سبک رباح ماجر ثبت شود. گل رمزی را اینجا ببینید.
جستجوی نام آرون رمزی در اینترنت نتایج غیرمعمولی به همراه دارد؛ این بازیکن ولزی با هر گل خود یک سلبریتی معروف را به کام مرگ می کشاند. اگر این فرضیه را بپذیریم، احتمالا رمزی برای این اثر بی عیب و نقص به چهره ای شاخص تر از تمام چهره هایی نیاز دارد که پیش تر پس از گل های او به کام مرگ افتادند.