صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ ثور ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

لوپتگی: بازیکنان مادرید اشتیاق زیادی برای فتح لالیگا دارند

	لوپتگی: بازیکنان مادرید اشتیاق زیادی برای فتح لالیگا دارند

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد بازیکنانش برای فتح لالیگا اشتیاق زیادی دارند.
رئال مادرید شنبه شب در هفته هفتم لالیگا در سانتیاگو برنابئو به مصاف اتلتیکومادرید می رود. یولن لوپتگی پیش از داربی مادرید گفت: داربی از همه دیدار ها می تواند مهم تر باشد. چون بازی پر از هیجانی است. باید از همه لحاظ برای این دیدار آماده باشیم. یک داربی تنها یک بازی است و باید خود را خوب آماده کرد.
سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: همه چیز در فوتبال سریع رقم می خورد، پیروزی ها و شکست ها. باید همه چیز را پشت سر گذاشت چون در ادامه یک چالش فوق العاده را پیش رو دارید. همانطور که ما همیشه پیروز نخواهیم بود در شکست ها هم متوقف نخواهیم شد. زمان فرصتی است که خود را برای بازی دیگر آماده کنیم. باید آماده باشیم و تمرکزمان روی بازی امروز باشد.
رئال مادرید نسبت به اتلتیکومادرید یک روز کمتر استراحت دارد. سرمربی اسپانیایی در این باره گفت: انرژی و اشتیاق بازیکنان برای چنین دیداری فراتر از این موضوع است. درست است که ما یک روز کمتر استراحت خواهیم کرد اما به آن اهمیتی نمی دهیم. تیم در مسیر خوبی قرار دارد. تیم ما انگیزه  و برای فتح لالیگا اشتیاق زیادی دارد. ما یکی از شانس های قهرمانی هستیم. لالیگا طولانی است و باید آماده بود. انگیزه در میان بازیکنانم در بالاترین حد ممکن خود است.
لوپتگی درباره اهمیت داربی گفت: زمانی که در مادرید بازی می کنید هر بازی برای سرمربی و بازیکنان خاص است و برای امروز نیز استثانا نیست. ما در مادرید این چنین هستیم. دیدار برابر اتلتیکو بازی نزدیک و سختی خواهد بود. اتلتیکو تیم خوب و از بازیکنان بزرگی برخوردار است. ما انتظار یک یک بازی در بالاترین سطح ممکن را داریم و به همین خاطر باید به بهترین شکل ممکن خود را آماده کنیم. مطمئن هستم امروز در سانتیاگو برنابئو از حمایت هوادارنمان برخوردار خواهیم بود.
سرمربی پیشین تیم ملی اسپانیا در مورد تفاوت مادرید دیدار برابر سویا و رم گفت: در برخی از رقابت ها تیم بیشتر استراحت کرده است و شرایط برایش خوب پیش می رود. ما به رقابت خود ادامه خواهیم داد و می خواهیم با چالش ها رو به رو شویم. در لالیگا در وضعیت خوبی قرار داریم و در لیگ قهرمانان اروپا شروع خوبی داشتیم.
او در پایان اظهار کرد: ما در این فصل تیم های بزرگی را شکست دادیم. رم تیم کوچکی نیست. ما آماده هستیم تا هر تیمی را شکست دهیم اما اگر متمرکز نباشید هر تیمی ممکن است شکست تان دهد . با این حال ما برای رویارویی با هر تیمی آماده هستیم.