صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۶ دلو ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

انتقاد تند سیمئونه از تیم ملی آرجانتین

 انتقاد تند سیمئونه از تیم ملی آرجانتین

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید به شدت از عملکرد تیم ملی آرجانتین انتقاد کرد.
به نقل از موندو دپورتیوو، شکست تیم ملی فوتبال آرجانتین مقابل کرواسی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اصلی ترین موضوع صحبت اکثر فوتبال دوستان و بزرگان این رشته است. شبکه کوپه یک فایل صوتی از دیگو پابلو سیمئونه، سرمربی آرجانتینی اتلتیکومادرید منتشر کرد که در حال صحبت با دستیارش خرمن مونو بورگوس است و به شدت از  تیم ملی و خورخه سامپائولی انتقاد میکند.
سیمئونه در این فایل صوتی گفت : شرایطی که اکنون تیم ملی دارد و در این چهار سال اخیر داشته بد بوده است. نه رهبری و نه هدایتی از طرف کسانی که باید تیم ملی را به پیش ببرند وجود ندارد.
سرمربی آرجانتینی در ادامه اظهار کرد: تیم در شرایط بدی قرار دارد اما آرجانتین به نظرم صعود خواهد کرد. نیجریه میتواند ایسلند را شکست دهد و به همین خاطر ما با شکست تیم ملی نیجریه میتوانیم به دور بعد صعود کنیم. هرگز ایسلند مقابل تیم ملی کرواسی پیروز نخواهد شد. اکنون صعودمان به مرحله یک هشتم نهایی به ایسلند وابسته است. این تیم نباید دو بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد.
سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه از ویلی کابایرو انتقاد کرد و گفت : او برابر اسپانیا و ایتالیا بازی کرد و اشتباه کرد. طبیعی است وقتی این اشتباه را در جام جهانی انجام دهید، دروازه باز میشود. همه میگویند بازیکنان از همه مهمتر هستند اما وقتی سرمربیان خوب کار نکنند، شرایط بدتر میشود. لیونل مسی بازیکن خیلی خوبی است اما چرا در میان بازیکنان فوقالعاده قرار دارد؟ اگر قرار باشد میان مسی یا کریستیانو رونالدو یک نفر را انتخاب کنید کدام یک را بر میگزینید؟