صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۶ دلو ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اجرای رونالدو و رابی ویلیامز در مراسم افتتاحیـه جـام جهانی 2018

اجرای رونالدو و رابی ویلیامز در مراسم افتتاحیـه جـام جهانی 2018

مجری و خوانندگان مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شدند.
به نقل از فیفا، روز ۱۴ جون (۲۴ جوزا ) پیش از شروع بازی روسیه و عربستان مراسم افتتاحیه جام جهانی برگزار میشود، سه ستارهای که قرار است در این مراسم برنامه اجرا کنند مشخص شدهاند.
رابی ویلیامز، ستاره دنیای موسیقی قرار است که در این مراسم برنامه اجرا کند. مراسم افتتاحیه میلیونها ببیننده در سراسر جهان دارد. آیدا گاریفولینا، خواننده به نام روس نیز در این مراسم برنامه خواهد داشت. همچنین در مراسم افتتاحیه رونالدو فوتبالیست برازیلی که دو بار در تیم ملی کشورش قهرمان جام جهانی شده صحبت خواهد کرد.
رابی ویلیامز درباره اجرایش در مراسم افتتاحیه گفت : خوشحالم که میتوانم در مراسم جام جهانی اجرا داشته باشم. من کارهای زیادی در حرفهام انجام دادم اما اجرا در مراسم افتتاحیه جام جهانی که ۸۰ هزار نفر در استادیوم آن را تماشا میکنند و تمام جهان شاهد آن هستند مانند یک رویا برای من است. ما از هواداران فوتبال و موسیقی دعوت میکنیم که با ما در استادیوم حاضر شوند.
امسال مراسم افتتاحیه جام جهانی کمی با افتتاحیههای گذشته این مسابقات متفاوت است. این مراسم نزدیکتر به بازی افتتاحیه برگزار میشود و تنها نیم ساعت قبل از شروع بازی افتتاحیه برگزار خواهد شد. رونالدو ستاره فوتبال برازیل نیز درباره اجرایش در مراسم افتتاحیه، اظهار کرد: مراسم افتتاحیه همیشه سمبلیک است.
لحظهای است که میفهمید به عنوان بازیکن یا هواداران چهار سال صبر به پایان رسیده و دوباره مسابقات آغاز شده است. کسی نمیداند در چهار هفته مسابقات چه اتفاقی میافتد اما همه میدانند که مسابقات خاطره انگیز خواهد شد. همچنین بازیها برای میزبانان لحظات بسیار حساس است. بعد از تلاش زیاد آنها توانستهاند بازیها را برگزار کنند. من چهار سال پیش این احساس را در برازیل داشتم.