صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۶ دلو ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دکو: مگر ممکن است قهرمان یورو مدعی قهرمانی در جام جهانی نباشد

دکو: مگر ممکن است قهرمان یورو مدعی قهرمانی در جام جهانی نباشد

هافبک سابق تیم ملی پرتگال بر این باور است که تیم ملی کشورش مدعی قهرمانی در جام جهانی است.
به نقل از رکورد، اعضای تیم ملی پرتگال برای حضور در جام جهانی روسیه با رئیس جمهور این کشور دیدار کردند و قرار است امشب نیز در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی الجزایر بروند.
دکو ستاره سابق تیم ملی پرتگال درباره این کشور در جام جهانی گفت: پرتگال را باید مدعی قهرمانی در جام جهانی دانست. مگر ممکن است قهرمان یورو را در بین مدعیان قهرمانی در جام جهانی ندانیم. جام جهانی تورنمت بسیار دشوار تری است ولی اسپانیا برای مصال توانست در یورو قهرمان شود و در ادامه جام جهانی را نیز فتح کرد. آلمان نیز در یورو نایب قهرمان شد و در جام جهانی در بین تیم های مدعی بود. من هیچ شکی ندارم که تیمی که یورو را برده است با همان ترکیب میتواند در جام جهانی نیز تیمی مدعی در حد قهرمانی باشد.
او در ادامه گفت: به عبارت دیگر باید بگویم که اگر قهرمان یورو را در بین مدعیان قهرمانی ندانیم عجیب است. پرتگال باید با شایستگی برای رسیدن به موفقیت در جام جهانی تلاش کند. ابتدا مرحله گروهی و سپس بازیهای مرحله حذفی که هر کدام از اهمیت بالایی برخوردار هستند. هر دیدار در جام جهانی حکم یک فینال را دارد.
تیم ملی فوتبال پرتگال باید در جام جهانی در اولین دیدار برابر تیم ملی اسپانیا دیدار کند که این دیدار اولین دیدار بزرگ جام جهانی است.