صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲ دلو ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اتهام جاسوسی سرمربی سابق بلژیم به کورتوا

اتهام جاسوسی سرمربی سابق بلژیم به کورتوا

تیبو کورتوا از سوی سرمربی سابق بلژیم متهم به لو دادن اطلاعات تیم شده است.
به نقل از استاندارد، مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی بلژیم در جام جهانی ۲۰۱۴ و یورو ۲۰۱۶ هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده داشت. تیمی که او هدایت آن را بر عهده داشت نسل طلایی بلییک بود ولی او نتوانست موفقیت بزرگی به دست بیاورد و به همین خاطر بعد از یورو ۲۰۱۶ جای خود را به روبرتو مارتینس سرمربی اسپانیایی داد.
مارک ویلموتس تیبو کورتوا را متهم کرد که اطلاعات تیم ملی این کشور از جمله ترکیب اولیه را لو میداد. در ادامه خبرنگار فرانسوی عنوان کرد که ترکیب اصلی بلژیم را از پدر این دروازهبان ۱۵ دقیقه بعد از اعلام در رختکن دریافت میکرد که سرمربی بلژیم گفت: شما با این کار خودتان به کشورتان بیاحترامی کردید. این خیلی خجالت آور است که تیم رقیب زمان بیشتری جهت آمادگی برای رویارویی با ما را داشته است.
تیری کورتوا پدر این دروازهبان نیز با رد این اخبار گفت: من هیچگاه در زندگی با روزنامه نگاری صحبت نکردم. من خودم فوتبالیست بودم و اهمیت این مسائل را درک میکنم و میدانم این مسائل چه اندازه مهم هستند.
بلژیم در جام جهانی روسیه با تیمهای پاناما، انگلیس و تونس همگروه شده است و به نظر کار سختی برای صعود به دور حذفی جام جهانی نداشته باشد.