صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رئال را باید شانس اصلی قهرمانی در اروپا دانست

رئال را باید شانس اصلی قهرمانی در اروپا دانست

با پیروزی ۳ بر صفر مقابل تیم فوتبال یوونتوس آن هم در تورین رئال مادرید نشان داد این تیم از روزهای بد فاصله گرفته و آن تیمی نیست که در لالیگا شانسی برای قهرمانی ندارد، بلکه تبدیل به اصلی ترین یا حداقل یکی از شانسهای قهرمانی در لیگ قهرمانان شده است.
در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان شاید بتوان بازی سه شنبه شب این تیم را سخت ترین بازی این تیم نامید و یووه جدیترین رقیبی بود که سفیدپوشان داشتند، اما به راحتی هرچه تمام تر از پس این تیم بر آمدند. با دو گل از کریستیانو رونالدو و یک گل از مارسلو حالا این تیم مطمئن است که تقریبا کار برای حریف ایتالیاییاش را تمام کرده و راهراه پوشان در بازی برگشت در برنابئو نیاز به معجزه دارند تا راهی دور بعد بازیها شوند.
رئال مادرید به دلیل نتایج ضعیفی که در لالیگا کسب کرده بود در این دوره از لیگ قهرمانان اصلا جدی گرفته نشده بود. این تیم در مرحله قبل مقابل پاری سن ژرمن قرار گرفت و خیلیها کارش را دشوار دانستند. وقتی موفق شد تیم فرانسوی را حذف کند این طور برداشت شد که پاری سن ژرمن باز هم نتوانسته برای حریفان در این مسابقات مزاحمتی ایجاد کند و کسی معتقد نبود که رئال تیم قدرتمندی بوده است.
اما این بار و با برد قاطع مقابل یووه در تورین باید رئال را یکی از قدرت های اصلی این تورنمنت دانست که بدون شک می ‏تواند برای هر تیمی دردسر ایجاد کند.
مخصوصا که این تیم کریس رونالدو را دارد که در بازی مقابل یووه گلی فوقالعاده زد و مورد تشویق هواداران حریف هم قرار گرفت، بازیکنی که می ‏تواند به خوبی روند بازی را تغییر دهد.