صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

لوو: اسپانیا هم سطح آلمان است

لوو: اسپانیا هم سطح آلمان است

تیم ملی فوتبال آلمان در دیداری دوستانه برابر اسپانیا یک بر یک متوقف شد. یواخیم لوو پس از بازی گفت: هر دو تیم بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشتند. اسپانیا هم سطح ما است. دو تیم با توجه به سبک بازی شان فوتبال تهاجمی را به نمایش گذاشتند و حریفشان را تحت فشار قرار دادند. گاهی اسپانیا ما را به دردسر انداخت و ما نیز مجبور شدیم ریسک کنیم. با این حال به نتایج مثبتی رسیدیم. از چنین بازی سطح بالایی خشنودم.
سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان، اسپانیا را یکی از شانس های قهرمانی جام جهانی روسیه دانست و اظهار کرد: کسی که تصور می کند قهرمانی در جام جهانی آسان است سخت در اشتباه است. اسپانیا یکی از تیم های سطح بالای اروپا است و بازیکنانشان مدت هاست در کنار هم بازی می کنند. آن ها می دانند چگونه خوب بازی کنند و نقش مهمی در جام جهانی پیش رو خواهند داشت.
لوو در پایان گفت: دیدار برابر اسپانیا نتایج مثبتی داشت چون این تیم را از سال ها پیش می شناسیم. کنترل حمله های این تیم سخت است. آن ها در نهایت مانند بازی دیشب یک گل زیبا به ثمر میرسانند. نمی توان برابر اسپانیا به خوبی دفاع کرد. در نیمه اول در حمله ها خوب عمل نکردیم و ریسک هایمان باعث شد حریف به ما ضربه بزند.