صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲ دلو ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آغاز رای‌گیری برای انتخاب برترین بازیکن سال جزیره

آغاز رای‌گیری برای انتخاب برترین بازیکن سال جزیره

رایگیری برای انتخاب برترین بازیکن سال لیگ جزیره آغاز شد و ۳ نامزد اصلی بهترین بازیکن سال نیز معرفی شدند.
به نقل از اسکای اسپورت، فصل ۱۸-۲۰۱۷ رقابتهای لیگ برتر کم کم به روزهای پایانی خود نزدیک میشود. هفته سی ام این رقابتها هفته آینده برگزار میشود و بعد از آن فقط ۸ هفته تا پایان لیگ باقی مانده است که با توجه به نزدیکی به جام جهانی، این رقابتها بسیار فشرده برگزار خواهد شد تا تکلیف این فصل از رقابتها نیز مشخص شود.
مطابق هر سال بهترین بازیکن سال لیگ انگلیس را بازیکنان حاضر در این رقابتها انتخاب خواهند کرد. رایگیری برای انتخاب برترین بازیکنان سال نیز آغاز شده است و از الان بازیکنان فرصت دارند تا بهترین بازیکن فصل را معرفی کنند.
اتحادیه فوتبال انگلیس نیز ماه آینده با شمارش آرا برترین بازیکن سال لیگ برتر را معرفی خواهد کرد.
سال گذشته انگولو کانته هافبک فرانسوی تیم چلسی توانست به عنوان بهترین بازیکن سال معرفی شود و سال قبلتر نیز ریاض محرز الجزایری به این عنوان با ارزش دست یافت.
امسال شرایط کمی متفاوت است و همگان بر این باور هستند که از بین هری کین، محمد صلاح و کوین دی بروین یک بازیکن به عنوان برترین بازیکن سال معرفی خواهند شد.
محمد صلاح که عملکرد بسیار خوبی در این فصل داشته است امیدوار است تا به عنوان اولین مصری تاریخ به این عنوان با ارزش دست یابد.
هری کین آقای گل دو فصل قبل نیز در این فصل توانسته در صدر جدول گلزنان لیگ جزیره باشد و به همین خاطر یکی از شانس های برنده شدن این عنوان است.
در نهایت کوین دی بروین که به عقیده خیلیها شانس نخست این جایزه است. او فصلی بینظیر با منچسترسیتی داشته است و نقش مهمی در عملکرد درخشان سیتی در این فصل داشته است.