صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

عذرخواهی زیدان از سبایوس به خاطر حضور ۲۹ ثانیه‌ای در زمین

عذرخواهی زیدان از سبایوس به خاطر  حضور ۲۹ ثانیه‌ای در زمین

سرمربی رئال مادرید به خاطر این که هافبک اسپانیایی تیمش تنها ۲۹ ثانیه فرصت حضور در میدان داشت از او عذر خواهی کرد.
به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته بیست و پنجم لالیگا به مصاف آلاوس میرود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: همیشه از شاگردانم حمایت میکنم و دوست دارم در این تیم به بازیشان ادامه دهند. گرت بیل بازیکن مهمی برای تیم محسوب میشود و همیشه این چنین خواهد بود. او در یک پروسه قرار دارد. برای من، تیم و مجموع بازیکنان مهم هستند. تنها به یک بازیکن فکر نمیکنم.
در درگیری پنجشنبه شب هواداران اسپارتاک مسکو و اتلتیک بیلبائو یکی از ماموران اسپانیایی کشته شد. همچنین روز گذشته برخی از بازیکنان پاری سن ژرمن با هواداران باشگاه دیدار کردند. سرمربی رئال مادرید درباره این دو موضوع اظهار کرد: حادثه دیشب بیلبائو اتفاق تلخی بود. دباره دیدار بازیکنان پاری سن ژرمن با هواداران خاصشان نمیخواهم صحبتی کنم. این قضیه به من ربطی ندارد. تنها فوتبال برایم جذابیت دارد. خشونت را درهیچ شرایطی دوست ندارم. زمانی که چنین اتفاقاتی رخ میدهد درک آن سخت است. امیدوارم بیش از این در ورزشگاهها چنین اتفاقاتی رخ ندهد.
دنیل سبایوس تنها ۲۹ ثانیه در بازی مادرید و لگانس در زمین حضور داشت. او در دقیقه ۹۲ وارد میدان شد و لحظاتی بعد داور سوت پایان را به صدا در آورد. سرمربی فرانسوی در این باره گفت: نمیدانستم کمتر از یک دقیقه به پایان بازی باقی مانده است. متاسفم و از او عذرخواهی کردم. من از سبایوس راضی هستم. او تلاش و تمرین میکند و میداند که مدت زمان زیادی نمیتواند برای مادرید بازی کند ولی با این حال به تلاشش ادامه میدهد. سبایوس جوان است و باید به این روند ادامه دهد. بازی رفت با آلاوس را به یاد میآورم که توانست دو گل به ثمر برساند. باید به رقابت خود ادامه دهد و به داشتن دقایق بیشتر فکر کند.