صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

توقف چلسی برابر بارسلونا در شب جشنواره گل بایرن مونیخ

توقف چلسی برابر بارسلونا در شب جشنواره گل بایرن مونیخ

دیدار حساس چلسی و بارسلونا در مرحله یکهشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برنده نداشت اما بایرن مونیخ به راحتی توانست بشیکتاش را شکست دهد.
مرحله یکهشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از سهشنبه شب از سر گرفته شد که در مهمترین بازی بارسلونا در استمفورد بریج برابر چلسی قرار گرفت. این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
در نیمه اول با وجود اینکه مالکیت توپ در اختیار بارسای مهمان بود اما فرصتهای گل چلسی بیشتر بود. شاگردان آنتونیو کونته برخلاف انتظار، تیم برتر ۴۵ دقیقه نخست بودند و دوبار به شدت دروازه تیم کاتالانی را تهدید کردند. ویلیان دو شوت به سمت دروازه آبی اناری ها زد که در عین ناباوری هر دو ضربه اش به تیرک برخورد کرد. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.
در نیمه دوم بارسا بازی بهتری به نمایش گذاشت. شاگردان ارنستو والورده به دنبال گلزنی بودند اما دفاع فشرده آبی های لندن مانع از گلزنی شان شد. چلسی نیز از ضد حمله بهره می برد. بالاخره گل نخست به نام ویلیان به ثبت رسید. او دروازه بارسا را در دقیقه ۶۲ باز کرد. در ادامه مهمان به گل رسید. اشتباه خط دفاعی چلسی باعث شد توپ به آندرس اینیستا برسد و او مانند همیشه یک پاس خوب به لیونل مسی داد. مهاجم آرجانتینی با یک ضربه دقیق دروازه چلسی را باز کرد و بالاخره توانست برابر این تیم پس از هشت بازی ناکامی گلزنی کند. در ادامه تلاش های دو تیم برای به ثمر رساندن گل پیروزی بی نتیجه بود و این بازی برنده نداشت.
در دیگر بازی سه شنبه شب بایرن مونیخ میزبان بشیکتاش بود و توانست با نتیجه پنج بر صفر پیروز شود.
اخراج ویدا در دقیقه ۱۶ بازی در رقم خوردن چنین نتیجه ای تاثیر گذار بود. بایرن در دقایق پایانی نیمه اول توسط توماس مولر به گل رسید. تیم آلمانی در نیمه دوم راحت تر به کار خود ادامه داد و به تعداد گل هایش افزود. کومان در دقیقه ۵۳ گلزنی کرد. سپس مولر با به ثمر رساندن گل سوم تیمش دبل کرد. روبرت لواندوفسکی نیز توانست نامش را به عنوان گلزن در این بازی به ثبت برساند. او در دقیقه ۸۸ دبل کرد.