صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آسنسیو 600 زننده گل رئال مادرید در لالیگا

آسنسیو 600 زننده گل رئال مادرید در لالیگا

رئال مادرید به اولین تیمی تبدیل شد که به ۶ هزار گل زده در تاریخ لالیگا دست پیدا می کند.
رئال مادرید در آخرین بازی یکشنبه از هفته بیست و چهارم لالیگا برابر رئال بتیس قرار گرفت و پنج بر سه پیروز شد. در این دیدار مارکو آسنسیو ستاره میدان بود که توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند. گل دوم این بازیکن یک رکورد ویژه را هم برای رئال مادرید به دست آورد. این گل ۶ هزارمین گل رئال مادرید در رقابت های لالیگا بود.
در حالی که در نیمه نخست یبتیس توانست با نتیجه ۲ بر یک از رئال مادرید پیش بیفتد، در نیمه دوم مادریدی ها به بازی برگشتند و توانست پیروزی را به دست بیاورند . حالا این تیم به اولین تیم در فوتبال اسپانیا تبدیل شده است که ۶۰۰۰ گل در رقابت های لالیگا به ثمر رسانده است.
مارکو آسنسیو ستاره جوان تیم فوتبال اسپانیا و رئال مادرید بعد از این دیدار با خوشحالی از نتیجه کسب شده گفت: من فکر میکنم در چند بازی اخیر تغییرات خیلی خوبی در تیم ما ایجاد شده است و با تدابیری که زیدان اندیشید توانستیم به روند خوب خودمان بازگردیم و در این دیدار نیز با تفکرات زیدان بود که ۳ امتیاز را به دست آوردیم. من فکر کنم الان در شرایط خیلی خوبی قرار گرفتیم و باعث شده است تا نسبت به اینده امیدوارتر باشیم.
رئال مادرید در بازی بعدی خود در رقابت های لالیگا باید به مصاف آلاوس برود و در ادامه در لیگ قهرمانان اروپا دیدار برگشت خود را برابر پاری سن جرمن برگزار خواهد کرد.