صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رکوردشکنی ناپولی برای صدرنشینی در فوتبال ایتالیا

رکوردشکنی ناپولی برای صدرنشینی در فوتبال ایتالیا

ناپولی برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایتالیا توانست به ۹ برد پیاپی در فوتبال ایتالیا دست یابد.
در ادامه هفته بیست و پنجم رقابت های سری A   سه دیدار برگزار شد. در حساسترین بازی ناپولی توانست در ورزشگاه خانگی خود با یک گل اسپال را از پیش رو بردارد. تک گل ناپولی را در این دیدار آلان در دقیقه ۷ به ثمر رساند.
ناپولی با پیروزی که در این دیدار به دست آورد دوباره صدر جدول رده بندی را از یوونتوس پس گرفت تا صدرنشینی بیانکونریها تنها چند ساعت دوام داشته باشد.
به این ترتیب برای اولین بار در تاریخ رقابت های لیگ ایتالیا، ناپولی توانست به ۹ برد پیاپی دست یابد تا شاگردان مائوریسیو ساری نشان دهند از عزم جدی برای قهرمانی در رقابت های این فصل برخوردار هستند.
میانگین امتیازهای ناپولی در رقابت های این فصل لیگ ایتالیا ۲.۶۴ بوده است که میانگین بالایی است و تنها منچسترسیتی در فوتبال اروپا بهتر از تیم ناپولی عمل کرده است.
ناپولی باید در هفته بعدی لیگ ایتالیا در زمین کالیاری به میدان برود که در رده چهاردهم جدول رده بندی است. این در حالی است که یوونتوس باید به مصاف تیم شگفتی ساز آتالانتا برود.
مارک همشیگ زننده یکی از گلهای ناپولی نیز بعد از این دیدار گفت: خوشبختانه با این پیروزی به صدر جدول رده بندی بازگشتیم. کاری به نتایج یوونتوس و دیگر تیمها نداریم و باید تنها روی بازیهای خود تمرکز کنیم. خوشحالم که در یک دیدار دیگر توانستیم به پیروزی برسیم.