صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۵ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رفتارهای عجیب نیمار در جام حذفی

رفتارهای عجیب نیمار در جام حذفی

مهاجم پاری سن ژرمن در دیدار (سهشنبه) مقابل رن حرکات عجیبی را از خود نشان داد.
به نقل از آس، پاری سن ژرمن سهشنبه شب در دیدار نیمه نهایی جام حذفی فرانسه برابر رن قرار گرفت و با پیروزی ۳ بر ۲ به فینال صعود کرد. در این دیدار نیمار  باز هم مرد اول بازی بود اما این بار نه به خاطر گلزنی بلکه به خاطر رفتارهای عجیبش.
اولین رفتار زشت مهاجم پاری سن ژرمن زمانی اتفا ق افتاد که مدافع تیم حریف بر زمین افتاد، نیمار به سمت او رفت تا دستش را بگیرد اما در لحظه آخر دستش را کنار کشید و خندید.
بازیکن برازیلی در رابطه با این موضوع گفت : همیشه شوخی میکنم و گفتهام فوتبال کسل کننده است چون ما کاری انجام نمیدهیم. همه چیز جنجال برانگیز محسوب میشود. اگر من با هم تیمیهایم این کار را انجام میدهم چرا با حریفان این رفتار را نداشته باشم؟
مهاجم برازیلی به نظر میرسید بازی دیشب را جدی نگرفته است و باز هم حرکات عجیبی از خود نشان داد. او در جریان بازی، زمانی که توپ بلندی را دریافت کرد، آن را از کمر خود پایین انداخت و هنگام رسیدن بازیکن حریف او را فریب داد.
سرگرمی نیمار پایانی نداشت. او با توهین تماشاگران حریف روبرو شد و این بار تصمیم گرفت با کاغذی که در زمین افتاده بود، موشک درست کند و آنها را به سمت تماشاگران معترض بفرستد.
از چند هفته پیش در مورد نارضایتی نیمار در پاری سن ژرمن صحبت میشود اما به نظر نمیرسد مهاجم برازیلی ناراحت باشد.