صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۱۹ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نخستین دیدار و نخستین گول؛ آغاز توفانی نادیه ندیم در ترکیب منچستر

نخستین دیدار و نخستین گول؛  آغاز توفانی نادیه ندیم در ترکیب منچستر

نادیه ندیم، نخستین بانوی فوتبالیست افغانستانیست که عضویت تیم منچستر سیتی را گرفت و نخستین بازیاش را با لباس این تیم در لیگ قهرمانان انگلیس انجام داد و نخستین گولش را هم به ثمر رساند.
به نقل از سلام وطندار، بر بنیاد معلومات نشر شده در صفحۀ تویتر باشگاه منچستر سیتی، نادیۀ 30 ساله نخستین گولش را در دقیقۀ ششم نیمۀ نخست این دیدار در ترکیب تیم بانوان منچستر به ثمر رساند و انتخابش را به جا ثابت کرد. تیم بانوان منچستر سیتی با نتیجۀ 5-2 در برابر تیم ریدینگ برنده شد و با این پیروزی پیوستن نادیه ندیم را نیز جشن گرفتند.
منچستر سیتی در این فصل لیگ قهرمانان انگلیس تاکنون 6 بازی کرده و با داشتن 18 امتیاز در جایگاه نخست فهرست اشتراک کنندهگان قرار دارد.
قرار است تیم بانوان منچستر سیتی در ادامۀ رقابتها با تیم چلسی که در جایگاه دوم فهرست قرار دارد، به رقابت بپردازد. نادیه ندیم از سال 2009 میلادی به اینسو در ترکیب تیم ملی فوتبال دنمارک بازی میکند که با حضور این بانوی دنمارکی افغانستانیالاصل تیم ملی دنمارک در مرحلۀ نیمهنهایی رقابتهای جام اروپا 2017، رسید و مقام دوم را از آن خود کرد.
نادیۀ 30 ساله به تاریخ 28 سپتمبر سال 2017 میلادی با باشگاه منچستر سیتی قرارداد کرد و نخستین دیدارش را در ترکیب این تیم توفانی آغاز کرد.