صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۵ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

چهره های قهرمان و مدال آور ورزشی توسط اداره مستقل انکشاف زون پایتخت تقدیر شدند

 چهره های قهرمان و مدال آور ورزشی  توسط اداره مستقل انکشاف زون پایتخت تقدیر شدند

اداره مستقل انکشاف زون پایتخت دیروز (یکشنبه) از مدال آوران رشته های مختلف ورزشی و تیم فوتبال شاهین آسمایی تقدیر به عمل آورد.
به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)، الهام عمر هوتکی ؛ رئیس اداره مستقل انکشاف زون پایتخت در این مراسم خطاب به ورزش کاران گفت: کار های ورزشی شما قابل تقدیر است بخاطر این که شما تاریخ زنده افغانستان را به جا می گذارید و دست آورد های شما مشوق اصلی جوانان مان است تا در عرصه های مختلف مانند شما بدرخشند.
وی افزود: اداره مستقل انکشاف زون پایتخت در عرصه ساخت و ساز میدان های ورزشی، کمک مالی و زمینه سازی برای اشتراک شما در مسابقات خارجی از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهد ورزید.
هوتکی همچنان ابراز داشت: ما و شما باید دست آورد های مستند داشته باشیم و تاریخ زنده افغانستان را برای جهانیان به نمایش بگذاریم تا همه بدانند که افغان ها که هستند و چه دارند. بعضی از ورزشکاران ضمن سپاس و ابراز خرسندی از رهبری اداره مستقل انکشاف زون پایتخت، گفتند: همین گردهمایی سبب خواهد شد که ما بیشتر از قبل کار کنیم و دست آورد های بیشتری را که در آن وحدت ملی، اتفاق و همدلی را بیشتر ترویج می کند به ارمغان بیاوریم.