صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۵ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

زیدان: رئال مادرید پارسال بهترین تیم جهان بود

زیدان: رئال مادرید پارسال بهترین تیم جهان بود

سرمربی رئال مادرید معتقد است که تیمش پارسال بهترین تیم جهان بود. به نقل از آس، رئال مادرید یکشنبه در هفته دهم لالیگا به مصاف خیرونا میرود. زینالدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: باوجود این که برای نخستین بار در زمین حریف بازی میکنیم بازی آسانی نخواهیم داشت. میدانیم پیروزی در این ورزشگاه به آسانی به دست نخواهد آمد. این دیدار مانند دیگر بازیهای آخر هفته سخت است. سرمربی رئال مادرید در مورد شرایط کاتالونیا اظهار کرد: هیچ بیانیه رسمی درمورد برگزار نشدن این بازی وجود نداشته است. امروز بعد از ظهر به میدان خواهیم رفت. درباره کاتالونیا خیلی صحبت میشود اما من خودم را وارد این جریان نمیکنم. تنها به بازی فکر میکنیم چون از همه چیز مهمتر است.
زیدان درمورد وضعیت گرت بیل و کیلور ناواس برای بازی در لندن برابر تاتنهام گفت: باید دید شرایط آنها چگونه خواهد بود. هنوز به همراه تیم تمرین نکردهاند و مشخص نیست چهارشنبه شب میتوانند تیم را همراهی کنند یا نه. دوشنبه درباره این مساله تصمیمگیری خواهیم کرد.
سرمربی فرانسوی پس از مراسم The Best و دریافت جایزه بهترین سرمربی سال اعلام کرد که بهترین نیست. او در مورد بهترین بودن رئال مادرید هم گفت: مادرید بهترین باشگاه جهان است و در آن شکی ندارم. پارسال با توجه به عناوینی که بالای سر بردیم بهترین تیم بودیم اما هر سال باید این کار را انجام دهیم.