صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

گرت بیل رئال مادرید را ترک می‌کند؟

گرت بیل رئال مادرید را ترک می‌کند؟

احتمال جدایی مهاجم ولزیا از رئال مادرید با توجه به علاقهمندی فلورنتینو پرس به جذب هری کین قوت گرفت. به نقل از آس، شام مسئولان رئال مادرید و تاتنهام در رستوران سالاکائین پیش از دیدار دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا ممکن است شروع یک انتقال پر سر و صدا باشد. روزنامه تایمز پیش از شروع بازی نوشت: هری کین ۲۰۰ میلیون یورو ارزش دارد. در جریان این شام دنیل لوی، مالک باشگاه تاتنهام نیز به این موضوع اشاره کرد و به فلورنتینو پرس گفت : هری کین را کمتر از ۲۲۲ میلیون یورو نمیفروشد.
روز جمعه اطلاعات بیشتری در برنامه Onda Cero منتشر و ارزش نهایی مهاجم انگلیسی ۲۰۰ میلیون اعلام شد. به همین خاطر مادرید گرت بیل را به مالک باشگاه انگلیسی پیشنهاد داد. پرس میخواهد علاوه بر مهاجم ولزیا، بورخا مایورال که ۳۰ میلیون ارزش دارد را به تاتنهام بدهد. مایورال، بازیکن محبوب مائوریسیو پوچتینو است. سرمربی ارجنتینی تاتنهام از دو فصل پیش خواهان این بازیکن بوده است. از طرفی مادرید اعتمادش را به بیل از دست داده است. با این حال پرس ترجیح داد با وجود پیشنهاد منچستریونایتد یک فصل دیگر او را نگه دارد. اگر رئیس باشگاه مادریدی موفق نشود بیل و مایورال را با کین معاوضه کند، مهاجم ولزیا را به فروش خواهد رساند. به احتمال فراوان مقصد بعدی بیل، چلسی یا یونایتد باشد. مادرید با فروش این بازیکن میخواهد پول خرید هری کین را به دست آورد. با توجه به درخشش کین در این فصل و فصل گذشته بعید به نظر نمیرسد که پرس برای امضای قرارداد با این بازیکن تمام تلاش خود را انجام دهد. کین فصل گذشته برترین گلزن لیگ برتر شد و امسال در ۱۱ بازی ۱۱ گل برای تیمش به ثمر رسانده است.
از طرفی بیل همچون پارسال در این فصل نیز عملکرد ضعیفی داشته و همیشه با آسیبدیدگی روبهرو بوده است. آسیبدیدگیهای متعدد مهاجم ولزیا باعث شده او در یک سطح ثابت نماند.