صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۵ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آغاز مسابقات فوتسال جام‌ ملت‌های آسیا؛ افغانستان برابر ایران

آغاز مسابقات فوتسال جام‌ ملت‌های آسیا؛  افغانستان برابر ایران

قرار است تیم ملی فوتسال افغانستان در مسابقات مقدماتی فوتسال جام ملتهای آسیا 2018، امروز برابر تیم ملی فوتسال ایران به میدان برود.
بر بنیاد معلومات فدراسیون فوتبال، این رقابت دیدنی میان تیم ملی فوتسال افغانستان و ایران امشب رأس ساعت 8 به وقت افغانستان در میدان ورزشی شهر تبریزِ ایران برگزار میشود. افغانستان در گروه «B » با تیمهای فوتسال ایران و تاجیکستان به رقابت میپردازد که برای رسیدن به جام ملتهای آسیا 2018، باید مقام نخست و یا هم دوم را از آن خود کند.
علیرضا قربانی، مهدی نوروزی، محسن رضایی، حسین خادمی، صلاحالدین احراری، علی حسین نظامی، علی جعفری، محمد علی فیاضی، محمد رضا کریمی، سید مهدی، اکبر کاظمی، فرزاد محمودی و جواد حیدری از بازیکنان تیم ملی فوتسال افغانستان در این مسابقات اند. در مسابقات مقدماتی فوتسال جام ملتهای آسیا در کنار افغانستان 29 کشور دیگر نیز اشتراک کردهاند که از تاریخ 15 اکتوبر به میزبانی کشورهای ایران، ویتنام و تایلند آغاز شده و تا تاریخ 12 نوامبر ادامه دارد.
گفتنیست که تیم ملی فوتسال افغانستان در ردهبندی جهانی جایگاه 94ام، تیم ملی فوتسال ایران جایگاه پنجم و تاجیکستان هم جایگاه 69ام را دارند. (سلام وطندار)