صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۵ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

انگلیس و آلمان مسافر روسیه شدند

 انگلیس و آلمان مسافر روسیه شدند

تیم ملی فوتبال پولند با پیروزیای که برابر ارمنستان به دست آورد جواز حضور در روسیه را تا حدود زیادی به دست آورد. آلمان و انگلیس هم مسافر جام جهانی شدند. در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره سبز ۹ دیدار از سه گروه برگزار شد.
گروه C
در حساسترین دیدار این گروه تیم ملی فوتبال آلمان در خانه ایرلند شمالی به میدان رفت و توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا با ۲۷ امتیاز صعود خود را به روسیه نهایی کند.
گلهای ژرمنها را در این دیدار واگنر، رودی و کیمیچ به ثمر رساندند. ایرلند شمالی هم با ۱۹ امتیاز این شانس را دارد تا در پلیآف به میدان رود.
نتایج دیگر دیدارهای این گروه:
سن مارینو صفر - ناروی ۸
آذربایجان یک - چک ۲
گروه E
در حساسترین دیدار این گروه پولند جشنواره گل به راه انداخت و توانست با نتیجه ۶ بر یک ارمنستان را از پیش رو بردارد تا صعود خود را به روسیه تا حدود زیادی نهایی کند. ستاره این پولند در این دیدار لواندوفسکی بود که توانست هتتریک کند. پولند با پیروزی در این دیدار، ۲۲ امتیازی شد تا به سه امتیاز اختلاف نسبت به دنمارک برسد، آن هم درحالی تنها یک بازی دیگر باقیمانده است.
نتایج دیگر دیدارهای این گروه:
مونتنهگرو صفر - دنمارک ۱
رومانیا ۳ - قزاقستان یک
گروه F
در حساسترین دیدار این گروه انگلیس میزبان اسلوونیا بود و توانست با یک گل به پیروزی برسد.
تکگل انگلیس را در این دیدار هری کین در دقیقه ۹۴ به ثمر رساند. در این گروه انگلیس با ۲۳ امتیاز صعود خود را به روسیه نهایی کرد و اسکاتلند هم با ۱۷ امتیاز در رده دوم جای دارد.
نتایج دیگر دیدارهای این گروه:
اسکاتلند یک - اسلوواکی صفر
مالت یک - لتونی یک