صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۱ ثور ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رمزگشایی از تصمیم جدید رونالدو چرا می‌خواهد از رئال برود؟

رمزگشایی از تصمیم جدید رونالدو چرا می‌خواهد از رئال برود؟

جزئيات بيشتري از تصميم جديد مهاجم رئال مادريد براي ترک اين باشگاه منتشر شد.
به نقل از آس، صبح ديروز روزنامه پرتگالي A Bola خبري جنجالي در رابطه با کريستيانو رونالدو منتشر کرد. به ادعاي اين روزنامه مهاجم رئال مادريد ميخواهد در اين تابستان اسپانيا را ترک کند. A Bola در ادامه نوشت: مهاجم پرتگالي از متهم شدن به فرار مالياتي به شدت ناراحت است و به همين خاطر چنين تصميمي را گرفته است. همچنين فلورنتينو پرس (رييس باشگاه رئال مادريد) از اين موضوع آگاه است.
 بلافاصله پس از اين خبر مارکا اسپانيا نوشت باشگاه مادريدي سعي دارد ستاره خود را بر ماندن راضي کند.
با اين حال عصر ديروز سايت آس خبر جنجالي ديگري را درباره رونالدو منتشر کرد و نوشت: مهاجم مادريد از دو ماه پيش تصميم گرفته بود که اين تيم را ترک کند. يکي از آشنايان رونالدو به خورخه مندس (مدير برنامهاش) اين موضوع را گفته است. عصبانيت شديد رونالدو از متهم شدن به فرار مالياتي باعث شده او چنين تصميمي را بگيرد. مهاجم پرتگالي به مديربرنامه اش گفت که هيچگاه قصد نداشته از ماليات دادن سرباز بزند.
 در آن زمان وکلاي رونالدو او را آرام کردند و گفتند که به خاطر ضابطه خاص چنين اتفاقي رخ داده و نگران چيزي نباشد. با اين حال افشا شدن فرارهاي مالياتي برخي از بازيکنان و محکوم شدن ليونل مسي به 21 ماه زندان رونالدو را مجبور کرد تا چنين تصميمي بگيرد.
در اين شرايط خورخه مندس رونالدو را راضي کرد اگر ميخواهد صحبتي کند پس از فينال کارديف به اين موضوع اشاره کند چون به نفع باشگاه نخواهد بود. ستاره پرتگالي متوجه اين موضوع شد و ترجيح داد اين موضوع را تا پايان فصل افشا نکند.
درخشش رونالدو در ديدار فينال برابر يوونتوس شرايط را کمي بهتر کرد اما چند روز پس از قهرماني در ليگ قهرمانان خبر محکوم شدن او توسط دادگاه اسپانيا منتشر شد. مهاجم مادريد به 14.7 ميليون يورو فرار مالياتي متهم شد. او در اين باره به باشگاه گفت: مادريد را ترک ميکنم، از اينجا خواهم رفت، بيشتر از اين نمي توانم تحمل کنم.
 باشگاه از اين پس متوجه همه چيز شد و به ستاره خود اطمينان داد پس از جام کنفدراسيونها (که از امروز آغاز ميشود) و پشت سر گذاشتن تعطيلات اين مشکل حل خواهد شد. باشگاه اسپانيايي اميدوار است اين عصبانيت زودگذر باشد. با اين حال اکنون مهاجم پرتگالي به شدت ناراحت و معتقد است متهم شدن به فرار مالياتي چهرهاش را خدشهدار کرده است.