صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۱ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نام سرخیو راموس در میان تاثیرگذارترین بازیکنان لالیگا

نام سرخیو راموس  در میان تاثیرگذارترین بازیکنان لالیگا

نام سرخيو راموس که در هفتههاي اخير نمايش بسيار خوبي داشته است، در ميان تاثيرگذارترين بازيکنان لاليگا قرار دارد.
به نقل از مارکا، سرخيو راموس يک مدافع است اما گاهي اوقات از يک مهاجم نيز بهتر عمل ميکند. اولين وظيفه اين بازيکن اسپانيايي، کنترل مهاجمان حريف است تا مانع از گلزنيشان شود اما او از فرصتهاي کم خود براي گلزني نيز بهره ميبرد.
کاپيتان رئال مادريد آمار گلزنياش را در اين فصل بهتر کرده است. او با حضور در محوطه جريمه، هراس را در دل مدافعان حريف مياندازد. مدافعان حريف از او همچون يک مهاجم ميترسند. راموس هميشه در لحظات تعيين کننده به کمک رئال مادريد ميآيد. او در ديدار يکشنبه شب برابر رئال بتيس اين موضوع را نشان داد. راموس بدون شک بهترين شماره 9 غير واقعي لاليگاست.
راموس گلهاي مهمي براي تيمش به ثمر رسانده است که در فينالهاي ليگ قهرمانان اروپا، سوپرجام اروپا و بازيهاي لاليگا بوده است. بازيکن مادريد در اين فصل لاليگا هفت گل به ثمر رسانده و توانسته است هشت امتياز براي تيمش کسب کند.
تنها کريستيانو رونالدو و ليونل مسي بالاتر از مدافع اسپانيايي قرار دارند. تاثيرگذاري راموس در تيمش همچون آريتس آدوريس در اتلتيک بيلبائو و آنتوان گريزمان در اتلتيکومادريد بوده است. اين مدافع اهل سويا در 6 بازي لاليگا هفت گل به ثمر رسانده است که پنج گل تعيين کننده بودند. او برابر ويارئال، دپورتيوو لاکرونيا، بارسلونا، مالاگا و رئال بتيس گلزني کرد و تنها گلش برابر اوساسونا در هفته سوم لاليگا در نتيجه تاثيري نداشت