صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۹ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ونگر: در مورد آینده‌ام با لحاظ کردن حال تماشاگران تصمیم می‌گیرم

ونگر: در مورد آینده‌ام با لحاظ کردن حال تماشاگران تصمیم می‌گیرم سرمربی تیم فوتبال آرسنال گفت، در صورتی که بخواهد قراردادش را با توپچی‌ها تمدید کند، نگرانی‌ هواداران این تیم را هم مورد لحاظ قرار می‌دهد.
آرسن ونگر که شاگردانش شنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس در ورزشگاه امارات پذیرای لینکولن دسته پنجمی هستند، در کنفرانس خبری در پاسخ به این پرسش که «با عملکردی که آرسنال در پیش گرفته، به وجهه شما به عنوان اسطوره باشگاه لطمه خواهد خورد. این‌طور نیست؟»، گفت: من برای وجهه خودم کار نمی‌کنم، بلکه برای وجهه باشگاه آرسنال کار می‌کنم. واقعاً مشکلی با این قضیه هم ندارم که وجهه من چطور است! از همان روز اولی که به آرسنال آمدم این را نشان دادم و ثابت کردم که چقدر عاشق این باشگاه و چقدر به آن وفادار هستم. فکر می‌کنم تا کنون هم بهترین تصمیمات را گرفته‌ام و به ارزش‌های این باشگاه احترام گذاشته‌ام.
ونگر که پس از شکست ۵ بر یک آرسنال (در مجموع دو دیدار رفت و برگشت شکست با نتیجه ۱۰ بر ۲) برابر بایرن مونیخ و حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، هواداران توپچی‌ها در بیرون ورزشگاه امارات علیه او دست به اعتراض زدند، در مورد آینده خود هم اظهار داشت: من برای تصمیم‌گیری در مورد آینده‌ام (احتمال تمدید قرارداد) در آرسنال همه چیز از جمله اعتراض هواداران را لحاظ خواهم کرد. ۲۰ سال سخت در باشگاه آرسنال کار کردم تا هواداران را خوشحال کنم و نمی‌خواهم آنها را مورد قضاوت قرار دهم. چیزی که می‌دانم این است که در هر روز کاری‌ام در آرسنال تعهد بالایی داشته‌ام.